bugün

neden çok ilgi gösterip ayaklarımıza kapanıyorlar o hâlde ?
yarısından çoğu yabancıları internette görmüştür. tabi internete düşenler de güzel olandır. türk erkeğini beğenmeyen türk kızları da vardır. yapmayın gençler birbirimize muhtacız.
yarısından çoğu yabancıları internette görmüştür. tabi internete düşenler de güzel olandır. türk erkeğini beğenmeyen türk kızları da vardır. yapmayın gençler birbirimize muhtacız.
içinde bulunmadığım grup. Bence türk kızlarından daha güzeli yok.
Şu konuya değineceğim. Çoğu zaman derler ki türk kızları sevişemiyor türk kızlarının bilmemnesi kokuyor sanki beyefendiler 150 tane ingilizle fransızla sevişmiş. Hatta 150yi bırak 1 tanesiyle bile sevişmemiş gelmiş burda laf salatası yapıyor. Beğenmiyorsan kalk git başka ülkeye veya geneleve. Her halükarda muhtaçsın o beğenmediğin türk kızlarına. Saygılar.
ancak "international sex experience" kıstası olabilen türk erkeklerinin söyleyebileceği sözdür.

haklı olunan çoğu noktalar olsa da dahi, genelleme yapılarak temiz ve bakımlı türk kızlarını; kurunun yanında yaşında yandığı türk erkeği sözüdür.

zannımca her ne kadar türk kızlarının beğenilmemesi kadim bir geçmişe dayanıyor olsa bile, türk kızlarının genelini kapsamayan durumdur.

zira türk kızları yabancı kızlara nazaran; çok daha temiz, nazik ve bakımlıdır.
Yine Türk o kızlara muhtaç erkeklerdir.
tiplerine bakmadan kizlara kezban diyen comarlar nasil ayni ulkeye toplanmis merak konusudur.
tam tersi de bu baslik icin uygun esasen cunku boktan ici bos egosunu yenemiyor turkler.
genelde türk erkeklerini beğenmeyen türk kızlarıyla evlenirler.
Ben beğeniyorum sıkıntı yok.
(bkz: tamam)
bir takım erkeklerdir.