bugün

şu laftan ibarettir. : gavur yapıyo arkadaş.
bu ne a.g ?
şeytan işi bunlar.
bakamıyor efendim. kör olmuştur.
cep telefonu alırken kendini belli eder türk insanı

(bkz : ekranı büyük olsun)
çoğunlukla biraz sapıkçadır.işin içine muhakkak bir kız meselesi girecektir. bütün teknolojik aletleri çiftleşme aracı olarak kullanan toplumumuz bakalım ipadi neresine sokacaktır.
zeki müren de bizi görecek mi? gibi beklentiler...
eski teknolojinin, avrupa ve amerika tarafından türkiye ye itelenmesidir.
türk insanının teknolijiye bakışı her zamanki gibi olumlu yöndedir tabiki.fakat bazıları görmemişlik yaparak herşeyin bir götürüsü olduğunu aklından çıkarıp yeni gelin gibi kim şeyim teknolojidir derse eline tuzluğu alıp koşmakta bu olmaz sanırım.cunku

(artık dosttan cok düşman var moduna geçildi).

bu birazda insanın kim ve nerden geldiğini unutmasından kaynaklanır.
özetlemek gerekirse su ve yiyecekler biter ise son model bowers wilkins hoparlörü kim ne yapsındır.tabiki teknoloji fakat biraz daha temkinli.
hatta meyvayı soymadan içinden ne çıkar bilemeyiz derecesinde temkinli.
sınavlarda kopya çekmek yada kızları dikizlemek amacı ile teknolojiden yaralanması olayıdır.
"çok para vermişsin buna" demek suretiyle bodozlama negatifi dayaması.
hafta sonu olmuş hafta içi çalışmanın yorğunluğu ve stresini atma amaçlı play station u kurmuş pes takılıyorsun. ordan pederikos aborrations gelipte sana; " yine takmışşsın sineği. ne anlıyorsun şu sineklerden (futbolcular sinek gibiymiş) bana iş lazım iş" demesi yok mu... herife kandıramazsın. desen ki üç beş dakika oturda bir bak nasıl bir şey, herifin umrunda değil. telefonu zaten takozittin bir de bir duvar kağıdı koymuş kendisinden soğuttu. geçen misafir olduğu ev sahibi buna digitalden televizyona bağlantı kurarak videolarını izletmiş; "vay be neler yapmışlar" diyor. ulan adam bilmiyor ki yakında beni klonlayacaklar. o basit bağlantı nasıl büyülemiş adamı