bugün

görmek isteyene gösterdiğimiz apaçık bir gerçektir.
türbülansa girdikleri içindir.
Tabi türbin döndükçe bir rüzgar, soğukluk verdiğinden ötürü, yanma ve sıcaklaşma yaşamamaktadırlar. *
acaba türbin diyerek dalga mı geçiyor yoksa sadece yanlış mı yazmış diye bir ikileme düştüm şimdi. ama şu kadarını söyleyeyim, türbanlı bir kız tanıdım, 7 ayın son 4 ayında namusa dair bir emare göremedim.
şimdi buradan ne mana çıkarmak lazım? insanların giyimlerinden karakterlerini okumaya çalışmayın, adamı yamulturlar. yeter artık bırakın şu genellemeleri, önyargıları sıkıldık.
edit: ulan bi tek ben ciddiye almışım *
tribünliler daha iyidir. seyirci falan varsa dadından yinmez.
tribünlü kadınlar daha namuslu ve fanatiktir. (bkz: türbinli)ne mınakoyim.
http://video.uludagsozluk...e-yiyişen-türbanlı-78255/
jet motorlu kadınların cennetlik olduğu tezini destekleyen önerme.
daha çok rüzgarlı bölgelerde görülen bayan tipidir. acayip derecede dönüştürülebilir enerji kaynağı olarak görülür.
çoğunlukta olan türbinsiz kadınlara hakarettir bu.
türbinsiz diye namussuz mu oluyor? hem roket mi bu amk?
hala mı türbin takmazsınız?
(bkz: türbinlere oynamak)
türbin takmayanları cehennemde korkunç bir azap beklemektedir.
enerji üretmeyip, var olan enerjiyi başka bir enerjiye çevirdikleri içindir. kendilerine iş edinirler.
ayrıca termodinamik verimleri de yüksektir.
düşüleri düşüktür.
"Bütün açık kadınlar namussuzdur" denilmesi ne kadar aptalca ise "bütün kapalı kadınlar namusludur" söylemide aptalcadır..
En büyük aptallık ise genelleme yapmaktır..Sırf Allah'ın emrine itaat edenlere karşı alınan bu genelleme tavrı din düşmanlığından başka bişey değildir.Gayri meşru ilişkileri savunan ecnebi kırıntılarının namus kavramından bahsetmesi ayrı bir ironidir..