bugün

"türbanlı dedikleriniz sizin düşündüğünüz gibi "yobaz" değiller.

görüyoruz işte...çoğu makyajını yapıyor, ojesini bile sürüyor -namaz kılmıyor zaten- dar kotunu ya da taytını giyiyor, kulakları görünüyor, kollar dirseklere kadar açık, çorap giymiyorlar, dar badilerinden göğüsleri ortaya çıkıyor. erkek arkadaşlarıyla gayet de samimiler. bizler yarın bir gün cennet ayaklarımızın altında olsun, anne olmayı hak edebilelim diye hareketlerimize dikkat ederken hem de...daha neler neler...saysam bitmez.

gerçekten allah rızası için rızası için kapanan çevremde 1(bir) kişi var. o da pardösüsünü giyiyor, makyaj sıfır, bakım sıfır...böyle olmalı zaten.

"ama saçın açık, dizinin üzerinde bu etek de" diye beni beğenmeyen türbanlı (!) arkadaşlarımdan biri daha 2 gün önce "namaz kılmayalı çok uzun zaman oldu, en son ne zaman sabah namazı kıldım, hatırlamıyorum" dedi. açık saçımızı, açık kolumuzu, açık dizlerimizi örtüp biz "açık olanlar" bile vazifemizi yapmaya çalışırken bunlar sözde "kapalı" (!) halleriyle yapamıyorlar o işi...

artık kimse türbanlı diye dışlanmıyor merak etmeyin. onlar hepimizden daha da çağdaş oldular...bu yaşıma kadar "açık halimle" ağzıma içki sürmemişim, hayatımda 3 kere istemeden içkili ortamda bulunmuşum, ona dahi pişmanım ama içki içen kapalı(!)yı gözümle gördüm, özellikle içkili ortamlara her hafta girenini de...bir de o tarz kızları "dindar" gören erkekler var. allah akıl fikir versin.
Sanmıyorum bu yuzden dislanicaklarini. Ya iletisim problemleri vardir, ya kötü karakterleri vardir ya da karsidaki problemlidir.
Şarap a kadar iyidi kanka.
antik seni severdim ama bu olmadı karşiim. bulamadın mı başka modern bir kız. yazıklar olsun.