bugün

evvela söyleyeyim;
---bu başlık dikkat çekmek için açılmıştır normal başlık açıp yazsam kimse siklemezdi ama bunu gören gelir.----

bu ikisini siktir et de bu ikisini ağzına dolayan piçleri sikmek lazım aslında.
ha kimsenin nasıl giyindiğine herkes karışamaz.
o halde be mına koduklarım türbanlı kızdan, laikçi kızdan (laikçi ne lan) size ne?
bu iki türün arasında iyileri olabileceği gibi bunların arkasına saklanan kevaşeler de vardır bu kevaşeler yüzünden bunca genelleme yapmanın anlamı ne?

"onlar bizim cenaha saldırıyor ben de türbanlı kız başlığı açayım" veya "lan kapalı kızlara sövdüler ben de laikçi kızlar ne orospu diye başlık açayım" nasıl düşünce tarzlarıdır lan?

hadi bikaç piç var sırf ibneliğine böyle başlık açıp entri döşeniyor da geri kalan salaklara ne oluyor?
bu kadar mı körsünüz, bu kadar mı malsınız lan?

biraz ağır oldu ama toparlayacak olursak; hiç suçu günahı olmayan, hatta bu saçma sikim karşılaştırmadan bile haberi olmayan kızların karşılaştırılmasıdır.
insanların özellikle de kadınların ne giydiği elbette diğerlerini ve özellikle de erkekleri ilgilendirir. mesela laikçi kızlar gayet şık ve temiz ve güzel giyinmektedir. halbuse türbanlılar hiç de öyle değil, resmen paspal ve görüntü kirliliği. ve durum böyleyken böyle olunca da susup izleyemeyiz. onların bu bu hallerini düzeltmek gerekir naçizene. yani evet!
Evlenmem için hep türbanlı buluyorlar ama hiçbiriyle yapamıyorum. Laik kızlar da beni ezik buluyor vermiyor. Kaldım ortada sap gibi.