dünya üzerinde amacı sadece insalığı geriye götürmek olan türban sorunudur.

yahu yapmayın etmeyin takmayın, taktırmayın şu çalı cırpıları ne zaman ingiltere den gelsem hangi köye geldim diyorum. hayır neden çok ruküşsünüz hiç güzellik katmıyorda size.

bence türbanlar yakılmalı yerine bale yapılmalıdır.
yuceler yucesi islam dinine ve muhafazakar siyaset anlayisina yapilan buyuk saygisizliktir.

Islamin ve ilimli siyasetin simgesi turbandir. yapmayin etmeyin boyle. Yarin cehennemde yanacaksiniz.
türban fransızların boyunlarında felan süs olarak kullandığı şeydir, istediğiniz kadar hakaret edebilirsiniz. ha eğer islamiyete laf sokmaya çalışan arkadaşlar varsa önce şunu belleyin: islamiyette farz olan başörtüsüdür.
kişilere göre değişen göreceli bir durumdur. nasıl ki türbanlı insanları çirkin bulanlar varsa her tarafı açık olan kadını da çirkin bulanlar olacaktır. ingiltere de yaşayıp da yobazlığını koruyabilen insanlara gerçekten hayranlık besliyorum.
namaz kılmaz ezanın türkçe olmasını kendine dert eder,
başörtüsü ile alakası yoktur, kendisine en büyük dert olarak onu edinir,
zındıka kısmının en büyük derdi kendisiymiş demek ki,
demek ki bunu sürekli yapmalarını gerektiren bir iç huzursuzlukları varmış,

bak türban dediğiniz şey aslında neymiş; (bkz: türban/#14781294)
beynine tüküreceğim ama beyanat beyinle verilmemiş ki.

bunların medeniyetten , çağdaşlıktan anladıkları bu ki beyin yerine kaba etleri ile düşünüyorlar.
türban daha güzel görünmek için takılmaz, tesettür güzel olanı basitleştirmemek için vardır. bunları düşünemeyenlerin sorunu.
insanların baskasına saygı duymayıp kendilerini en üst düzyde görme şeklinin entry haline gelmesidir. yurtdışında yemediği affedersin y**k kalmamış gelip güzel ülkemin güzel insanlarına laf atıyorlar.
(bkz: ileri türkiye).