bugün

yanındaki kişinin gülmesi sonucu efkarlanıp, yaptığı eylemin fotoğrafının çekilmesidir. cenazede benim de yanımda biri pişkin pişkin gülse 1 paket sigara içerim, üstüne bi de adamı döverim. * *
(bkz: ben de diyorum bu adam neden koşmuyor)
(bkz: şerefsizim aklıma gelmişti)
efendim zamanında söyledik; zidane dünya kupası finalleri esnasında bütün futbolcuları kötü yönde etkilemiştir. bazı çocuk beyinli futbolcularımız bu kötü durumu örnek alarak işte bu tür yakışıksız şeyler yapmaktadırlar. suç zidane'ındır. tümer'in hiç suçu yoktur.
haberin içeriğinde, topluma örnek birisi olduğu için affedilmeyecek bir davranış olarak yorumlanmış. basının kıytırık haber yapma merakı olmasa o fotoğrafı çekmezsin, çekilse de kullanmazsın. bu sayede insanların örnek aldığı(!) bir sporcuyu da afişe etmemiş olursun. öyle de abartılmış ki paket paket sigara içiyor sanırsın, adam daha sigarayı tutmasını bilmiyor be.
oturup tartışılmaması gereken konudur. zira adamın kolundaki dövmesiyle son noktayı koymak isterim;
onu sadece allah yargılar*
akabinde er metin fotoğraflarının çekilmesine az zaman kaldığını gösteren fotoğraftır.mesleğini ne kadar ciddiye(!) aldığının fotoğrafıdır.cehalettir.bundan böyle sahada herhangi bir topa yetişemediğinde, gücü yetmediğinde bu foto akla gelecektir hemen ve acımasızca eleştirilecektir.hazır olsun ve kimseyi suçlmasın bu konuda.
gayet normal karşılanması gereken bir olaydır. zira devlet tarafından konulmuş ''profesyonel sporcular sigara içemez'' gibi bir yasak yoktur. zira nice profesyoneller bunu içmektedir.
sibel can ın tangasıyla, hülya avşar ın olmayan üstüyle görüntülenmesi ne kadar önemliyse, o kadar önemli olan olaydır. zira sahada işini yaptıktan sonra * kimsenin bir şey demeye hakkı yoktur. yok sabi sübyan örnek alıyormuş, yok gençliğe kötü örnekmiş hepsi palavradır, önce o sabilerin babaları sigarayı bıraksın sonra oturup konuşsunlar...
küçük çocuklara, ona buna kötü örnek olup olmaması ile ilgisi olmayan bir fotoğraftır. kanunda yasaklanması ya da yasaklanmaması da değildir önemli olan. önemli olan mesleğe saygısızlıktır.bir bakkalın peyniri bilerek eksik tartması gibidir.meslek ahlakına uygun değildir.
arkaplanındaki kalebodurlarla dikkat çeken fotoğraf. sanki tuvalette gizli gizli içerken yakalanmış gibi.
yanındaki adam da abdurrahim albayrak'ı andırıyo sanki hafiften, bunu da dipnot olarak belirteyim dedim a dostlar.