bugün

(bkz: kendini fps oyununda zanneden bordo klavyeli)
ülke insanını besledik müreffeh seviyeye geldi herkes, işçi, memur, esnaf mutlu mesut ve bahtiyar, sıra geldi suriyeye. * * *
kucuklugunde topa basip, ben tek siz hepiniz diyen adamin simdiki soylemidir.
(bkz: döner bıçaklarıyla dalalım abi)
önce başbakanı ve müstakbel evlatlarını da cephede görmek isteriz sıkıysa, dolmabahçelerde değil.
2 zenciden fazlasını alamazsın. Güven bana suriye falan zorlamayın.
bir kaç tane nükleer başlıklı füze ile suriyenin nereleri yerle bir edeceğini bilemeyenlerin şu an vatan millet diye bağırdıklarını hissediyorum da, olan arada kalan masumlara olacak en nihayetinde, fazla da uzun sürmez, hükumet halihazırda dün itibariyle tsk personeline zam da verdi sonuçta!!! abd sen emret biz yaparız.!!!
kürtler kesmedi arapları doldurun birde güzide ülkemize amına koyayım. hepsinin amınakoyim mafettiler türkiyeyi.
Red alerti cok oynuyor bu ara gençler heralde.
alışı kuvvetli "delikanlı" söylemi...
bir tukurugumuzle bogariz cesitlemesi.
gerzek birinin lafı. kesinlikle davutoğlunun değil.
(bkz: ucuz işgücü)
ben tek siz hepiniz.
Çıktım taşın üstüne...
ülkenin adını da kızılay cumhuriyeti olarak değiştirilmesi ile tamamlanacak olan hadisedir.
sanırım vergisini adamakıllı ödeyen türk insanının omuzlarına daha çok yük bindirme hevesi var bu akp nin. ulan sen kendi halkını adam akıllı besleyebiliyor musun da milleti vatandaşın yapıyorsun. bu herifler türk vatandaşı olduğu zaman yapacakları iş hırsızlık, yankesicilik, kapkaççılık, tinercilik, kaçakçılık olacak. eğer biraz aklınız varsa bu adamları yardım kamplarından 1 metre bile öte geçirmezsiniz.
alışımız kuvvetli olmasından dolayı söylenen bir sözdür.
ilkokul seviyesinde bir söylemdir.
(bkz: al bunu alamaz mısın)
şöyle bir "alıcı" gözüyle bakmış olan hariciye nazırı söylemi.