bugün

altına bmw nin herhangi bir modelini çekip şehir sokak ve caddelerinde yüzsüzce dolaşan insanları bombalı saldırı yapma isteğidir. aslında çok gereklidir. yolda giderken sağınızdan yada solunuzdan bmw tarafından makas alınabilirsiniz. elinizde bomba yoksa bile bmw yi yolda takip edip kaza yapmasınıda sağlayabilirsiniz. bizzat 2 adet bmw leşi yaptım. 3. leş sırada.
(bkz: tüm bmw lilere ölüm)
(bkz: kıskanma ne olur çalış senin de olur)denilesi düşüncedir.
uzanamadığın ciğere mundar deme isteğidir.

not : bmw sahibi değilim...
eğer bahsi geçen bmw'ler modifiyeli e30 kasa ise sizin bir şey yapmanıza gerek yoktur, onlar gelip sizi bulur.
e46 kasa ise günah sayılabilecek türden bir şeydir. hele ki m3 csl ise, tövbe estağrufullah.
e90 bmw 320 kullanan biri olarak söylüyorum ki ayıptır efendim, bmw cilerle iyi geçinirseniz onlar size bişey yapmazlar. arkadan gelip bir selektör çakıp yol vermiyorsan o başka tabi. *
parası vardır almıştır. bunda yadırganıcak bir durum yoktur. bombalanıcak bir hadise ise hiç yoktur. saçma bir önermedir. o zaman sitelerde, lüks evlerde, residence'larda oturanların bina temellerine barut mu döşeyelimdir.
benzinli bmw' lere ölüm manyak yakıyor..

(bkz: bmw fiyat listesinde benzinli araç olmaması)
bisiklete binmeden otomobil sürmeye kalkan herkese atılacak bombadır. altındaki beygir gücüyle erkekliğini tatmin etmek isteyenlerin selektörlerine de gülünüp yol verilmemeli, altındaki bmw olsun yada olmasın.
güncel Önemli Başlıklar