1. 3356.
  Herkesin artık durmadan görmekten ezberlediği özlü sözlerin ısrarla paylaşılmaya devam edildiği ve bunların sürekli binlerce etkileşim aldığı platform.
  4 -1 ... mavizamanlar
 2. 3357.
  Rt'lemek çok zorlaşmış.
  ... ofansif mizah
 3. 3358.
  git gide modası geçiyor.
  1 -1 ... cakirenes199
 4. 3359.
  Buradaki kendi yalanlarına ve dolandırıcıliklarına kendini fazla kaptırmış fenomen ağı şizofrenlerinden bazısı internetten çok kolay ulaşılabilecek icerikleri kendi buluşu gibi akıl verir, önerir bir tonda satıyor ve bu benim çok sinirimi bozuyor.

  Zaten bu ve varoş kankası iki ağır hayatsiz ve hırsız kendini "internet bağımlısı, dizi düşkünü" olarak göstermeye de çalıştı sürekli. Bu sadece yüzde biri (kendilerini göstermeye ama asla olmadıkları özelliklerin). Çok acınası.

  Utanmazlığa ve pişkinliğe gel ya hala çalıyorlar. ben rakibiniz değilim ya hırsız değilim ve twitterdan koca bulacak kadar yani sizin gibi karakteribozuk, midesiz, pişkin utanmaz rezil değilim. Trilyonlar karşılığında ve hatta hayat memat olsa bile herhangi bir fenomenle alakam olamaz. Swingercı, paylaşımcı ve bilimum rezilliklere sahip acınası güruh.
  -1 ... bihter sero
 5. 3360.
  Kullanmadığım platform. Orada yazılanları çok ciddiye alıyorlar, risk alamam. Malum bir düşüncenizle 10 yıl hapse girebilirsiniz. O yüzden hiç kullanmayacağım. Bazen ifşa videoları için hesapsız kullanıyorum.
  -1 ... ulukayra
 6. 3361.
  Sadece öylesine ve eğlenmek için girdiğim yer. insanlar burayı şizofrenik kimliklerini yaşatmak için, koca bulmak için, dolandırıcılık, hırsızlıkla takipçi arttırma için kullanıyormuş. Ne kadar mide bulandırıcı belli degil.
  ... bihter sero
 7. 3362.
  gündemi ve ilgi duyduğum alanlardaki güncel paylaşımları takip etmek amacıyla kullanıyorum, benim için gayet yararlı.
  1 ... kellim kellim layenfa
 8. 3363.
  Akıl sağlığı yerinde olan, narsist, megaloman, mimtomani, aşağılık kompleksi gibi kişilik problemleri olmayan heteroseksüel bir türk erkeğinin türk ifşa pornosu izlemek amacı dışında kullanmaması gerektiğini düşündüğüm internet platformu.
  1 -1 ... eduardo elric
 9. 3364.
  Kızların kendisinde olmayan şeyleri kendisininmiş gibi gösterdiği yer. Yabancıların attığı siyah beyaz fotoğrafları anam babam diye atıyorlar ulan yozgat ın sikindirik bir köyünden gelme biri olmadığını bilmesem inanıcam.
  2 ... vexillarius of theodopolis