bugün

arjantin'de dans adı altında partneriyle resmen sevişen şanslıdır. yok böyle dans arjantin. hakkaten de yok böyle bir dans...

http://www.youtube.com/watch?v=0AlpoRJtj6M
ben haftada sadece 2 saat bachata yapıyorum dans gecelerinde kendimi şanslı hissederken uff ulan kızla neler yaptık derken bunu gördükten sonra kesinlikle yanlış dansı yaptığımı aslında bunu yapmam gerektiğini göstermiştir.
dansa gonul vermemi saglamis olan danscidir.. yalayan degil tabi lan.. yalanan dansci.. bana boyle hatun.. yani pardon boyle partner ve boyle dans garantisi versinler 1 haftada tan sagturk'u piyasadan silmezsem insan degilim lan.. hatta elimde bir sise oksijenli su sacima bosaltmak icin bekliyorum.. o derece kararliyim.. nefretimsin lan tan.. bunca sene tikadin onumuzu.. ama yettin gayri.. ben bilsem boyle danslarin oldugunu bunca sene k.c buyutup oturur muydum lan? niye haber vermiyosun sari sinsi?
dansa olan ilgimi artırmıştır. seneler sonra bu harika dans yeteneğinizi neye borçlusunuz derlerse cevap olarak twitter daki verified accountumdan paylaşacağım bir video. elbetteki uludağ sözlüğe teşekkürü borç bilirim.
(bkz: bir ayda nasıl dans ustası oldum)
konulu dans.