bugün

lokanta, cafe, bar tarzı yerlerde çalan müziğin tuvaletteyken bile duyulması sonucu meydana gelen ve ister istemez kişiyi tuvaletteyken bile etkileyen durumdur.

yersin, içersin ve ister istemez yediklerinden dolayı tuvalete gitme ihtiyacı hissedersin, kalkıp tuvalete gidersin. belki de sıçacaksın... zaten eğer sıçacaksan, tuvallette kulağına gelen müzik sesinden dolayı sıçtığının resmi olacaktır. abi müziğin türüne göre ritim tutulur mu ya? evet tutulur, ben sıçarken ritim tutmadım ama işerken ritim tuttum. hem de pitbull'un rain over me şarkısıyla.

dedim ya insan kendini müziğin ritmine kaptırıyor, öyle bir kaptırmak ki deliğe nişan alayım derken ritim yüzünden duvarlara duvarlara işemenize neden oluyor. tuvalette olmayıp mekanın ortasında olduğun zaman yaptığın ve müziğin akışına göre sergilediğin el hareketlerini penisin elinde sabit tutmaya çalışıyorken yaptığını düşünsene...penis elinde sabit kalmıyor adeta mendile halini alıyor sallanıyor da sallanıyor.* tabi işerken düşündüm "ulan ya şimdi işemiyor olsaydım da sıçıyor olsaydım o zaman götümle nasıl ritim tutacaktım? acaba o zaman nerelere sıçaçacaktım" diye içimden de geçirdim.

kim bilir belki başka bir gün başka bir mekanda bu fantazimi de gerçekleştiririm. öyle bir günün sonucunda tecrübelerimi paylaşırım inşallah.