bugün

aha bir bu kalmıştı yapmadığımız o da şimdi tamam oldu diyeceğimiz sosyal medya üzerinden resim paylaşmada gelinen son noktadır. aynı zamanda ünlü sanatçı nur fettahoğlu'nun hayranlarının ikiye bölünmesine neden olan paylaşımdır. hadi bakalım şimdi söz sırası sizde.

https://www.ensonhaber.co...en-fotograf-paylasti.html
her zaman yazarım aynı konuyu farklı bir bakış açısından ele alırsın, senden günler önce yazan 3-5 entry yazmıştır altına, ama sen mağaradan çıkıp gelip yazmışsın, 10 larca kişi görüşünü paylaşmıştır. işte bunu ne zaman öğrenirsek, sözlüğümüz bir kaç level daha atlayacaktır. saygılarımla. konu nur fettahoğlu, klozete oturmuş, arkadaşına da, al çek resmimi demiş arkadaşı aaaa olur mu ya dese de çekmiş, nur hanım da sosyal medyada paylaşmış, hayranları ikiye bölünmüş, bir kısmı helal olsun cesur kıza demiş diğer yarısı ise oha, bir bu kalmıştı demiş. nokta.
tamamen ilgi çekmek, gündemde yer almak için yapılmış bir hareket.
Bu ne ki bir ara bildiğin sıçtıkları boku çekip atıyorlardı. Umarım o fotoğraflara maruz kalam tek kişi ben değilimdir.
Sen peyker yöreoğlu'sun aptallık etme!
Ikınıyorum mütemadiyen isimli leziz çalışma *
Ben sıçsam bokumu bile yersiniz duruşlu güzel kadın nur fettanoğlunun pozu. Yer miyiz Tabiki de yeriz. .
En gerizekalıca akım olabilir.
Iğrenç ötesi bir harekettir ilk cağlarda bile adamlar ağaçların arkasına gidip yapardı aleme ben sıçabiliyorum demek için yapilmistir.