bugün

efendim sinek uçan bir canlı olduğu için malum üstüne işemeye çalışanda erkektir ve olay alaturka tuvalette gerçekleşir. sadisttir bu erkek o masum* hayvandan ne istiyor anlaşılması güç, belki vızıltısından uyuyamadığı bir gecenin intikamını alıyordur bilinmez. tuvalete girdiğinde sineğin vızıltısı yine kulağına çalınır ulan burda da mı be der ve hedefe gelmesini bekler çünkü yükseklere pek yetişmez* eğer bir türlü inmiyorsada intikam duygudu öyle bir sarmıştır ki tuvallete bulunan tası doldurup döker üstüne yere düştüğünde hırsını alamaz üzerine işer ve artık ölmüştür eğer hala hırsını alamadıysa üzerine başka şeylerde yapabilir.
(bkz: tuvaletteki küçük sinekleri çişle cezalandırmak)
sadist insandır.*
hırslanması halinde yeri göğü çiş yapacak insandır...
edit: çişi denk getiremeyince, ota boka eksi veren insandır ayrıca.
refleksleri takdir edilmesi gereken insandır.
idrarında raid bulunan insandır. *
bir sonraki seferde sineğe attırarak duvara yapıştırması muhtemel insan.
bu aşamada hedef alırken, göz namlu uzvusunun ucuna doğru bakamaz. aksine hedef içsel güdüler doğrultusunda bulunur ve (genelde) sağ el yardımı ile hedefin "12" si belirlenir. ardından erimiş akıllı roket hedefi, peşinden gelen destekçileriyle kovalar ve hedef etkisiz hale getirir. ardından mortal combat deyimi ile "finis him" olayına geçilir.
daha bi ilginci ;
(bkz: tuvaletten çıkan fareyi sıçarak öldüren insan)
(bkz: ben denedim oldu)
ayrıca işemek derken? neyse...
ayakta alkışlanası insandır.
doğru bir karar vermiştir, nitekim hamama girenin terleyeceğini bilemeyen bir sinek için daha iyi bir yaptırım uygulanamazdı.
klozete girdiyse kendi kaşınmıştır.
ince siyah yumuşak sinekse, işeyerek öldürülmüyor beyler ben denedim.
(bkz: her türk asker doğar)
(bkz: beni tanıdılar siz kaçın)
güncel Önemli Başlıklar