bugün

yeni yazar. hoşgelmiş.
tıpta uzmanlık sınavı'na hazırlık dershanelerinden biridir. topkapı şubesi terası ile meşhurdur.
işini ciddiye alan kurum kendini belli eder felsefesine göre sınıfta kalan dershanedir. Rakip dershane deneme sınavı sonuçlarını 5 günde açıklarken adamlar hala çok yakında, çok yakında deyip duruyorlar. iyi de 10 gün oldu. Eylül TUS'uyla beraber açıklayın bari. Ne analizmiş arkadaş... Parasını alıyorsan hakkını vereceksin!
tıpta uzmanlık sınavı eğitim merkezi. tusdata ya göre kalitesiz ve ucuz olan tus dersanesi.
karşısındaki rakip kurumlara göre etiğe çok daha fazla önem verdiğini iddia eden, türkiye'nin en eski tıpta uzmanlık sınavına hazırlık dersanesi. rakip firmaların gereksiz agresifliğine, kendilerine temsilci seçtikleri öğrencilerinin hiç bir isteklerine olumlu yanıt vermeyerek cevap veren ama eğitimi, kayıt yaptıracak ve burada eğitim alacak öğrencilere yaklaşımı bakımından kalitesi muadili kurumların çok daha üstünde olan eğitim yuvası.
izmir şubesi kordonda deniz manzaralı olan tıpta uzmanlık sınavı dersanesi.
web sitesi en saçma, kaynakları berbat, hocalarının hepsini tusdata satın almış batmak üzere olan saçma dershane
internet sitesini tusdata ile birebir aynı yapmaya çalışan webmasterlara sahip seviyesiz düşünceli topluluk.
temeli iyi olan hem yayın hemde hoca olarak, klinik ise genel olarak istisnaları var tabi kötü olan olan dershane, birde tusdata gibi tek fiyat politikası yoktur fiyat konusunda değişkenliğin çok olduğu bir kurumdur...
Cennette esen ılık rüzgar anlamına gelen, hoş ve güzel bir kız ismi.

diğer güzel isim için; (bkz: tuğsem)
yeni bir sınav adı zannettim.