bugün

Külliyen yalandır. Kimse direnişçi falan degil vatan hainleri dışında kimse. gezi parkı olayları sayesinde yakalanan pkk üyelerinin haberini akşam eve gidince görüp şok olacak chp zihniyeti konuşup konuşup susacaktir hep aynı.
Daha doğmamış çocuğun hakkını savunmayan benim vücudum benim kararım diyen, uyduruktan yılbaşı icin cam ağacı kesmekten çekinmeyen bu zihniyet şimdi 13 ağaç icin bir araya gelmiş bulunmakta.
13 ağacın hakkını savunalim derken tüm taksimin içine ettiler.

demek ki neymiş siyasi rant.
Siyasi rant peşinde koşanların yalanı.
akp'li seçmenlerin dışında herkesin akp'den nefret ettiğini bilmeyenlerin yalan sandığı durumdur. iyice küçüldünüz ve türk milleti şimdi karşınızda, hesap sormak için sokaklarda yürüyor.
(bkz: makarna kömürle iktidar olunacağını sanmak)
bulunduğumuz işhanında katı baz alırsak 1 direnişi destekleyen varken, 9 karşıt mevcuttur.
tepki gösterenlerin nasıl bir araya geldiğini fark etmiş olan diğerlerinin korku içerisindeki iddiası. siz makarnaya ketçap ve mayonez sıkmaya devam edin.
bu gün itibarı ile istabul'un ve binlerce kişinin ayakta olduğunu gören ve bunu görmemiş gibi yapanların kendilerini avutma şeklidir. yazık bakan ama görmeyen gözlere...
akp seçmenini %50 olduğunu bilmeyenlerin hak vermediği durum!
toplasan %5 çıkmaz. Ama boş tenekelerin sesi çok çıkıyor her zaman.
Pazartesi okul açılsın liseliler okullarına dönüp kıçlarının üzerine oturacaklar. O zamana kadar sağlam kalırsa elbette.
akp seçmeni % 50 miş. bunu bile akp vs haline getirdiniz ya.

haklarınız elinizden alındı, sizin olanı ''istediğimiz gibi satarız, kimse bir şey yapamaz'' denildi. halen akp o bu şu.

insanların mücadelesi bu. firavun kırbacı altında olmakta mutlu olan kölelerin değil.
Gel izmir e de gör koyun dediğim ak koyunlu zırvası.