bugün

mustafa denizlinin şapkadan tavşan çıkartacağı hafta. herkes şaşkın, ''ne demek istedi lan bu?'' diye tüm medya ve kamuoyu sonucunu iple çekmekte.
mustafa denizli'nin dünkü açıklamasında tekrar değindiği hafta.

"Ben 26 veya 27. haftayla ilgili açıklama yaptığım basın toplantısını bir kez daha yayınlanmasını istiyorum. Çünkü benim o gün söylediklerim yanlış anlaşıldı ve farklı yerlere çekiliyor. O gün basın toplantısında ben 26 veya 27. haftada Beşiktaş'ın şampiyonluğunu ilan edeceğini veya şampiyon olacağına dair birşey söylemedim. O basın topplantısını yaptığım dönemde şampiyonluk yarışında Ankaraspor ve Kayserispor dahil olmak üzere 7 takım vardı. Ben 26 ve 27. haftaya kadar bu takım sayısının üçe düşeceğini ve bu takımlar arasında Beşiktaş'ında olacağını ifade etmiştim. Ancak bu konu ve bu açıklamam yanlış yerlere çekildi. Ben söylediklerimi doğru söyledim ama herkes anlamak istediği gibi anladı. Basın toplantısı kasedini herkes yeniden izlesin ve sözlerimin amacının ne olduğunu herkes daha iyi anlasın. Benim Türkçemde bir eksiklik yok ama Türçe anlayışta bir eksiklik varsa o konuda birşey yapamam. Benim o gün basın toplantısındaki sözlerimi tam dinlemeyen ve metnini okumayanlar hatta okumaya tenezzül etmeyenler farklı yorumlar yapmaya devam ediyor."
mustafa denizli'nin o açıklamayı yaptığı 11.hafta puan durumu:
ts 26
bjk 22
ankara 22
sivas 21
gs 20
fb 19

ve 26.hafta :

sivas 53
bjk 52
fb 47
gs 47