bugün

PKK'nın 80'lerden bu yana bastığı köylerde sivil suçsuz kadın çoluk çocuk demeden kurşuna dizdiklerine saysınlar. Ayrıca propagandadır terörist kampı ne ara köy oldu o hamile teröristte büyük ihtimal bi teröristin tecavüzüne uğrayarak hamile kalmıştır.
harika bir haberdir. devamını bekleriz. hep söylüyorum. sivil halk öldürülmeli. tohum kesilmeli.
la bu saçma haber birgün denen kürtçü gazetesinde bile yer almıyor.düşün ne kadar kolpa olduğunu.
Doğaya zararlı türlerin popülasyonunu kontrol altında tutmak için yapılan sıradan bir uygulamadır demek isterdim ama ne yazık ki gerçek değil.
Kürt halkına düşmanlığı yüzünden pkkyi vareden memleketim vatanseverinin beğendiği hadise.

Gerçekse ilk değildir. 90'li yillar ve kontr gerilla hala hafızalarda.

Edit: hemen yazilmiş iste, 91 yilinda köy baskini diye. Faili kim o baskinlarin? Kürt halkı bit dönem neden devlete karşı pkkyi destekledi? Rahat mı battı?
pkk 91 yılında bir köye baskın yapıp 9 çocuğu öldürdüğü gerçeğini değiştirmeyen vahim olay. tsk her ne kadar teknolojik olsada bertaraf edeceği bireyi-bireyleri seçemiyor. Ama pkk şehit edeceği çocuğun ölümüne karar verebiliyor.
Ne kadar da güzel.
Propagandadir.
Ajitasyonun bu kadarı. Kaynağa bak hele pkklı yuvası ekşi. Ortada çayırda ölmüş veya provakasyon amaçlı çekilmiş bir kadın fotoğrafı var. Lan nasıl anlıyorsunuz tsknın bombardımanında öldüğünü?
Nasıl bir ağlaklık nasıl bir şerefsizlik lan bu. Sokaklarda insanları öldürüp, yakanlara asker, polis kurşun sıkmıyor ne yazık ki ama uçakla bombalıyor vay amk ya.
Ama artık ağlaklığınız yankı bulmuyor farkettiyseniz.
Kaynağa bak. Ne olduğu belli olmaya spiegel.de ve tabiki eksisözlük.
Sanki doğursa bilim adamı olacaktı piç tohumu dağa çıkıp biji biji dolaşacaktı.
uydurma haberdir.
Çaresiz Kürtlerin kamuoyu yaratma çabasıdır.
PKK kaç bebek kaç masum insan katletti be serefsizler.
Ailesi'nin yanında daha geçen gün Binbaşı mızı şehit ettiler.

Burada suçlanmasi gereken bir taraf varsa tsk değil tsk nin orayı bombalamasina sebep olanlardir. Yani pkk dir.

Iste bunlar hep yaptığınız kahpelik lerin diyetidir. Ağlanmayin boşuna Ok yaydan çıktı artık.
Kaynağı götüm olan haberdir. Bu ibneler icabında o kadını kendileri öldürür Türkiye'nin üzerine atmak için.
şerefsiz teröristler şimdi haklı mı oldu?

hepsi gebersin piçleriyle birlikte.
(bkz: Foşik dovlet hamile qanıdı coşturi)
Oooo bi tasla iki kus la.
Zalime zalimlik yaraşır merhamet değil.
Bu haberi servis yapan anonim çocuğu gülen medyasidir.

Işid'in 2014 yılında vurduğu kadını bugün "tsk hamile kadını öldürttü." diye dünyaya servis ediyorsunuz ya!
Dışımızdaki hainler içimizdeki hainlerin tırnağı etmiyor artık.
Allah sizi rezil perişan eylesin. Bu kadar kitapsızlık olmaz.
(bkz: bir kaynak olarak göt)
Kaynak götüm, gazım aygaz.
sen de inandın mı delikanlı? almışlar başka savaşlardan fotoları kanıt diye sunuyorlar. kaynak ise türk düşmanı bir alman medyası. lol.
yalandır. foşşik tc demeye yer arayanların şerefsizliğidir.

bugün hamile bir kadın türkiye cumhuriyeti'nin helikopteriyle hastaneye yetiştirildi, bunu neden konuşmuyorsunuz? belki de doğuracağı çocuk pkklı bir terörist olacak ileride ama bu malum ırka insanlık da yaramıyor, nankör itler..
hamile kadının terörist olldugunuı bilmeyen andaval sıçmıgıdır.
Ortamda hamile sivil dersin kim bilecek.