bugün

iki tarafıda hergün deniyor ve tarafımı bir türlü seçemiyorum. Bir troll olup bir bilgi verici entry girebiliyorum. Sanırım melez bir genetiğe sahip olduğumdan iki tarafında özelliklerini en kusursuz biçimde yansıtıp temsiliyetini devam ettirebilmekteyim.
dinsizin hakkından imansız gelir felsefesi.
öyle bir an yoktur.şahsen zaman zaman trollük yapasım geliyor zaman zaman da ciddi yazasım.sürekli trollük yapan zekasızlardan değilim çok şükür.bakınız oytunkaranın trollük dışında ilk defa bugün,fenerbahçeye laf edilince kızıp yorum yaptığını gördüm.
sözlük yazarlığınız adına her şeyin değişeceği "o an"dır.
beni tanıyanlar bilirler araştırmacı bir yazarımdır. 4 adet isimlerini vermeyeceğim troll yazar ile yaptığım araştırma sonucunda ki bunlardan birisi herkesin tanıdığı ağır bir trolldür, olayı biraz daha kolay anlayabilme şansı yakaladım. ankete katılanların %75i artı oy almanın zorluklarından bahsedip eksi oy almanın ne kadar kolay olduğunu bu yüzden bu yola girdiklerini, ankete katılan kişilerin %25i ise sadece mal olduğu için bu işleri yaptığını anlatmıştır. yeni gelecek olan bir sürü genç neslimiz olacakken lütfen onları trollüğe özendirmeyelim. başka bir araştırmada görüşmek üzere esen kalın.