bugün

istanbulun yarısıda Avrupalı olduk.
avrupalı olmayı ayrıcalık olarak gören gerizekalıların tek övünç kaynağıdır. bok mu var avrupada? insan her yerde insan.
e, evet öyledir gerçeğidir..

açın haritayı bakın kardeşim allah allah..
Avrupa mı. daha neler
trakyalılar şoparın tekidir.
gördüm yaşadım ordan biliyorum. genişlikte sınır tanımayan kesimdir.
midesiz olarak adlandırmak daha dogru olur.
trakyalı olmak bir gururdur. kötü bir olayda bağımsızlık ilan edebilecek bir milletiz herhalde.
Assiktir beya.
doğru olan önerme. insanları milliyetçidir. içki içme oranı yüksektir ama kimse birbirine sarkıntılık etmez. düğünlerde içkinin etkisiyle kavgalar olur ama ertesi sabaha hiçbir şey yokmuş gibi devam edilir. şoparlar yaşasa da çoğunluk osmanlı zamanında iskan ettirilen türklerdir. bulgaristan göçmeni çoktur. ayrıca herkes çocuğunu okutma derindedir.
işi gücü toprakları dağıtmak olan ümmetçilerin eleştiri hakkı olmayan topluluktur.
kökenleri kumanlara, kıpçaklara yani avrupada devletler kurmuş türk akıncılara dayanır. e balkanların en eski halklarından yerleşik trakları da aralarında eritmişlerdir. böylece trakyalılar tam da o bölgenin insanı olmuşlardır. geçmişten günümüze hem de.
geniş, midesiz diyen bazı cahiller,
ileri görüşlü insan nedir kavramını öğrenememiş, "baba beni okula gönder" gibi kampanyalarının kendileri için gerekli olmadığını, okuduğu filozofların çoğunun kendisine atinada'dan el salladığını da bilememektedir.

evet bu sorunsuz insanlar;

herkese hoşgörülü olmayı, tüm inançlara saygı duymayı sen cahillere öğretememiş, yaşamıştır.
kadın sahilde alkol alırken, avcı görmüş ceylan görüntüsüne rastlamazsın.
tecavüz, şiddet haberleri %1 çıkar.

balkan göçüyle birlikte romanyalı, bulgaristanlı, yunanistanlı hepsi kardeşçe özerklik peşinde değil de zaten türk milleti olduğunu ve tek bayrak altında toplanmayı örnek kılmıştır. sen oturmuş kime midesiz diyorsun, biz seni kabul etmişiz.
Aynen öyle yoksa bu kadar medeni nasıl olabiliriz?
Göçmenlik kavramı en başta birleşik devletler olmak üzere dünyanın hiç bir ülkesinde normal karşılanmaz. Çünkü bir aşamaya kadar insan değerlerini üstünden atabilir yalnızca. Belirli bir mesafeye gelince, güce ulaşınca gerçek kimliğini gösterir. Bir ülkedeki en iyi göçmen ile en kötü yurttaş bir tutulmamalıdır diyor amerikalı yazar. Çünkü ikisininde içinden gelen ses farklıdır.
Evet havrupa kıtasına yakındırlar.
Yunanistan ve bulgaristan kırması bir trakyalı olarak katılmadığım gerçektir. Yıl olmuş 2017 hala "hap koydum, ex koydum, içine de roc koydum." diye şarkı yapıp göbek atıyoruz arkadaşlar bildiğin şoparız işte.

Edit: yazar burada memleketini kötülemiyor, aksine mensup olduğu ırktan çok memnun ve mesut.
Trakta avrupada anadolu asyada. sence de trakyalılar avrupalı olmuyor mu cahil yazar.
Eski trak kavmi için doğrudur aynı şekilde trakya da yaşayan bulgar,arnavut,boşnak için de doğrudur ama türk için yanlıştır.