bugün

tadından yenmeyecek atraksiyon. aklıma düştü bak. çıkayımda e5 e stres atayım biraz.
edit; şahine binen apaçilerin bok atışlarını gördükçe daha bi abanıyorum gaz pedalına. sanki onlara abanıyor gibi.
gidilen mesafe ve atılacak makas sayısı gözetilerek arabada yeteri kadar makas olduğu emin olunarak yola çıkılmalıdır. makaslar biterse bir kırtasiyeye uğranarak takviye yapılmalıdır.

(bkz: böyle başlığa böyle entry amk)
(bkz: anasına sövdürmenin trafikte vücut bulduğu an)
a8 makas fantazisi için çok hantal kalır.

o sınıfta bir araba öncelikli olarak konfor ve prestij sunar.

kasa çok ağır ve sağlamdır.

illa audi ile makas atma hayali kurulucaksa r8 en daşşaklı seçenektir.
neyse bana müsaade. avcılar beylikdüzü tarafına gidecek olan varsa bırakabilirim. o kadar benzin yakıcaz hiç olmazsa boşa gitmez. bayan arkadaşlar sözüm size. erkekler siz de götünüzü bi,le verirsiniz a8e bineyim diye ama gaylara ilgi duymuyorum ben.
(bkz: oldu canım gömdüm by)

nasılsa çivisi çıktı amk.
biraz zor olandır. o ağırlıkta ve uzunluktaki araba çeviklik konusunda sıkıntılıdır.
yok yok çaktım çiviyi rahat ol.
aracı satılığa çıkarmış, heralde piyasasını artırmak için övüyor arkadaş. gülücük.

http://www.sahibinden.com...erformans-158629211/detay
kesin yapılacaktır. o arabayla şahine zor makas atarsın. belki bi tane doğan gelip tokatlar seni. a8 hantal ve uzun kasalı bi araba. ya git amk ne makası. aklıma geldikçe gülesim geliyor.
bi dövmediğiniz kaldı, tamam amk ben de biladerin arabasını alırım s 2000 nasıl sizce uygun mu. ahahahahah siktiğim fakirleri. herkesi kendiniz gibi aç zannedin. gülücük.
magandalığın diz boyu tavan yaptığı eylem.
Trafıkte makas dıyor bıde , guldurmeyın lan benı , gotune bır tane modıfıye dogan takılcak , o zaman makara baslar.
muhakkak bir makasta arkanızda gözü yaşlı sevenler kalacak.
onun yine affedilebilir bir tarafı var. Altında ki şahine bakmadan kendini formula 1 pilotu sananlara ne demeli.
güncel Önemli Başlıklar