bugün

henüz karşılaşmadığım kadın çeşididir. erkekler kadınlara göre daha mantıklı düşünürler. yani bugüne kadar toplum normlarına karşı gelen insanların hepsi erkek. acaba kadınlara toplumun uyguladığı bir baskı mı yoksa kadın olmanın bir sonucu mu bunu bilemeyeceğim.
ayrıca:aradığım kadın.
Toplumun da kendisine siktiri çekmesiyle acaip deryalara gark olacak kadın. Lan düşünmek istemiyorum. iğrenç bi vaziyet.
kuş beyinliler tarafından orospu damgası yemesi kuvvetle muhtemel kadındır.
... "bir kadın bir erkeğin yanında olmaktan hoşlanıyorsa, neden koluna girip onunla yürümeyi teklif etmeyecekti? yine de bu tür sözleri ondan başka tanıdığı hangi kadın söyleyebilirdi? Bu, değişik bir kadındı. bu kadın özgürdü! " ...

nietzschhe ağladığında, ırvın d. yalom
kendine olan saygısı, toplumun saygısını kazanmaya baskın gelmiş kadındır.
kendini bir halt zanneden, güya dünyanin en zeki kadini olma yolunda emin adimlar attigini düsünen, hatta cektigi siktirle arkasina bir ordu toplayacagini zanneden kadindir.
yaşadığı toplumun kültürü ona çok uzaktır ve bu yüzden kimseyi siklemiyodur artık.
ekonomik bağımsızlığını elde etmiş kadındır. yoksa bırak toplumu, televizyona bile siktir çekmez.
(bkz: hedef kitlesi bayanlar olan abazan başlıkları)
(bkz: seni anlıyorum ve isyanına beni de dahil et yavrum)
topluma siktiri çeksede toplum bu siktirin sadece cinsel hayatla ilgili olduğunu düşünecek kadar kapasitesiz olduğu için siktir çekmesine falan gerek yoktur.ilgilenmesin hiç daha iyidir.
toplumun umrunda olmayan bi durumdur. kadın topluma siktir çekmiş. toplumda kahrından ölmüş burda da masal bitmiş.
(bkz: billur kalkavan)
farklı türde farklı konularda yediği kazıklardan sonra zihin evrimi geçirip mantığı oturtabilmiş, olgunluğuna erişebilmiş, "evreni ne yapayım bana bir şey olmasın." diyen kadındır.
ozgur olabilmeyi basaran, kendine yetebilen ve insanlarin ne dusundugunu onemsemeyen kadindir. toplumun kadin uzerindeki baskilarini ve beklentilerini iplemedigi icin zaman zaman bu ozgurlugu baskalarinin gozune de batar. hatta bazi durumlarda rahatsiz da edilir ama kadin yine de boyun egmeyecektir. kendi ayaklari ustunde durabilen, basarili kadinlari kiskanan kendine guvensiz erkekleri de sinir eder boyleleri.
kadın görünümünde erkektir.
inandıklarına ve doğrularına sahip çıkan takdire şayan olan kadındır.
liselidir.
varoluşçudur.

edit: yani kendisi öyle diyebilir.
az önce facebook'ta 35454631. kez society adlı edved şarkısını paylaştı.. dayanamam ki..
insanların anladığı dilden konuşan, cesur, duygularının önüne engel koymayan takdir edilesi kadındır. imkan olsa çoğaltılıp her ülkeye gönderilesi güzelliktir.
yalnızdır.
çok fantastik bir kadındır. özellikle kadın diye belirtme ihtiyacı duyduğumuzdan söylüyorum.. be kadın.. madem sonucu buraya ulaşacak bi' iş yapıyorsun.. bunu cinsiyetçi ifade kullanmadan yap.. siktiri çekmek ne demek.. kalıplaşmış di mi.. evet..

(bkz: deterministsem sebebi var)
Bkz: Kendini 'Ben mutluyum, ben ulaşılmazım' diye göstermeye çlışıp da, içinde fırtınalar kopan kadın cinsi.
güncel Önemli Başlıklar