bugün

Bizim insanımız neden bu kadar bencildir?? Herşeyin iyisini kendisine saklar, hiçbirşeyden geri kalmak istemez, herşeyi dört dörtlük olsun ister ama kendisi hiçbir çaba sarf etmez. Örneğin; kendisi her türlü pisliği yapar karıya kıza gider ama evleneceği hatta çıktığı kızın 0 km olmasını ister. Bu ve bunun gibi yüzlerce örnek herneyse konuya dönelim...

Lise zamanları sınıfta bir arkadaş var çocuk sarışın ama dişlerden sarışın kaşları bi topukdan başlayıp diğer topuğa kadar devam ediyor.Yağmurdan yağmura saçları yıkanır.Burnundan fırtık, elinden tespih,ağzında küfrü ayağında kundurası eksik olmaz.Kaymayı bilse kundurayla çıkar dağa deyim sen anla gülüm. işte bu tanımlamaya çalıştığım arkadaş okulun en güzel kızına vurulur(aşağısı kesmiyor ağır abimizi) Herneyse abi kızında çıktığı var ama bizim polat çakmadar gaza gelmiş bi kerem... günde 3-4 kere tehtid edilmemi sağlayan dialogla çocuğun karşısına dikildi...
-Gardaaaş sen benim sevdiğim gızla çıhirmişsan(abi tam telafuzu mümkün değil son kelimenin)
+Abi senin kız kimdi(kaç kızla çıkıyon lan göt biz bi tane bulamıyoz...hem abi dediğin küçük senden amcık sütlacı)
-Gözde yohmi ano tmde oy gurban olam onun göygüslerine (Burda çocuğu deniyo bişe desede parsellesem hesabına)
+Abi valla bende sevmiyorum bak hatta mesaj çekiyim
-La çahtığım madem sevmisen ne poh yemeye çıhisen (illa dövecek ya)
+Abi şey aslında başta sev...
-Gah aslındasının *mına goydurtma şimdi

Neyse yazıktır deyu araya girelim dedik;

*ibo oğlum yapma ayıptır bak ayrılcam dedi işte
-La Schrodinger sen karışma bu uşah benle teke tek çıhacah.
*O senin denginmi bi parça uşak işte bırakda gidelim.
-Sen get ben bunu gömecem buraya.

Neyse ben cigaramı yakmak için elimi cebime attıydım anam cigaram bitmiş bak bak yüzsüzlüğe bak;

*Kardeş cigaran varmı
+Var abi (2 den parlament uzattı)
*Normalde winstondan başka içmem ama hadi olsun bakalım (yalanlara bak açlıkdan ağzımız kokuyo diye alamıyoruz lanet olsun ühü ühü :( )
+Winstonda var abi
*Ver ver bide parlament deniyelim...

Ufukta 3-5-10-20-150 her saniye artan bi izbandut topluluğu gördüm... (Çocuk arada telefon açmış herhalde)

//Kim la benim gardaşıma bulaşan o dallama!!!

ibo birden çekilince kılsız am gibi ortada kaldım.

//Senmisin laa

Tam altıma sıçacaktımki bir ses geldi gökten kanalizasyon çukurundan sağdan soldan götümden... Doğruymuş abi osurmadan sıçılmıyomuş. Neyse konuya dönelim...

Diğer çocuk hemen atladı;

+Yoh sinan gardaş ambu (az önce top aksanı diye bir aksan uydurup gölgesinde kendini siken pardon bu başka bir deyimdi herneyse anladınız işte)
Bi anda her şey tersine dönmüştü.

//Gardaaaaaaş sen benim gardaşıma çahirmişsen
+Abi senin kardeş kimdi (hay senin kanlıdeliğin sikim)
//Mükremin yohmi anorda duran oy gurban oluram o sıfatan.
+Abi valla bende vurmayacaktım istersen Schrodingere sor (adam beni sallamadı bile)
//La çahtığım madem vurmayacahtın ne poh yemeye getirdin ano uşağı buraya
+Abi sadece konuşacaktık
//Gah gonuşmasının *mına goydurtma

Yine araya girem dedim...

*Tamam kardeşim arkadaş bir hata yaptı sizde uzatmayın bırakın gidelim biz.
//La sarı gafha sen sus bah seni bi zükerem cığırdamandan yıldız gayar.(o nasıl bir küfür şeklidir arkadaş! bana ne aq ne sikim yiyosa yesin diyerekten ortamdan uzamaya çalışıyordum tam o sırada iboyla gözlerimiz arasında şu konuşma geçti)

-Ola Schrodinger nere gidisen
*Ebenin amına ben sana demiştim gidelim diye sen dedin bunu buraya gömecem diye di haydi göm bayim kaçıncı viteste gömüyon
-Ne biçim arkadaşsın sen aq
*Sen karışma demiştin hatırlarsan karışmıyom bende hade siktiim.

Ertesi gün okula gelir polat çakmadar. Sağ gözü mordur.

-Ola oğlum hele deki dün noldu
*dememe gerek yok zıçmışlar ağzına
-la yoh olum sen gettin ya dedim gahın hepizi sikerem çıkarttım sallamayı hepsi kaçtı biride gaçarken taş attı gözüe geldi elede acir.
(konuştuklarını duymasam inanacam öyle ciddi anlatıyoki şerefsizim bi ara onu Nuri Alço kendimide saf kız olarak hissettim)

Şu anda kızla ben çıkıyorum mükreminlede kanka olduk iboda nerde belli değil...

Burdan çıkarılacak 2 sonuç vardır; (matematiğimi sikem)
1-) Yarağını prezervatife göre uzat
2-) Ossuruktan teyyare selam söyle o yare (ne alaka)
3-) iboda pişer iboya sikim düşer

Başkahramanlar:
*Schrodinger
-Polat Çakmadar
//Cemati Baş
+Mükremin
gizli özne: gözde...