bugün

baştan aşağı çekinik genlere sahip bir insana yok yere “kıvanç” duyar.
ergenlerin götünü kaldırdığı kızdan kıçına tekma yemesi sonucu oluşan genellemedir. türk kızı şöyle türk kızı böyle kuyruk acılarını bu şekilde gidermeye çalışırlar. bakire kız takıntısı olup türk kızı vermiyo diyen, sonra bunların alayı orospu istesem alırım diyen bir ırkın yaptığı aşağılama çabasıdır.
türk kızı;
verirse orospudur, vermezse yine orospudur.
erkeklerle samimi olsa kaşardr, olmasa asosyaldir.
selam verse orospu sikilmek istiyo dersiniz, vermese götü çok kalkmış dersiniz.
madem durum bu, götü kalkacak kişiliksiz kuızların götünü kaldırmayın. kendini bilen bir kız sen ona ne dersen de ne söylersen söyle onun götü kalkmaz, kendinin farkındadır çünkü.
bir de bayanların erkeklere hesap ödetme derdi olduğu söylenir, bu sizin kız o ödemez, o kız küfür etmez vb tabularınızdandır. yine kişilikli bir bayan hesabın yarısını kendi öder çünkü kadın ve erkek eşittir, eşit kalacaktır.
ya tamam iyisiniz hoşssunuz da. lan inanılmaz özentisiniz ya. bu kadar olur diyorum ve susuyorum. yakışsa da yakışmasa da o taytı kıçına geçirenler mi, çirkin ellerine oje sürenler mi, yılın modası diye saçlarını kızıla boyayanlar mı... abaoov. ay iğrendim. bu kadar da tipik olmaya luzüm yok.
serseri hastasıdır.

mazoşisttir.

stochkholmludur sendromludur.
bataryası bitmiş fotoğraf makinesi gibidir, kimseyi çekemez.
su bile dokunur.
bakımlı olmayı makyajla karıştıran, diyet konusunda pek iyi olmayan, her daim tribinden eksik kalmayan, çok ilgiyle şımaran, az ilgi yüzünden karşısındakini çıldırtan, tam olarak ne istediğini bilmeyen, sevimli (!) varlıktır. *
Genelde 1.55 1.65 arası geniş basenli göbekli fizik , kendine yakışmayan saç rengi , tipine bakmadan giyilen saçma uyumsuz kıyafetler. işte gurur duyduğumuz anadolumun kızı .
şu anki nesilde yaygınca bulunan bazı "tip"lerin, tipik türk kızı olarak değerlendirilmesi yanlış olur diye düşünüyorum. zira pek çoğu kendisini ne türk, ne de kız olarak değerlendirmemektedirler. "tip" oldukları kesin ama, nasıl bir tiptirler? bilemem.

kız deyince bir ağırlığı olurdu eskiden. olayı sadece bir zar muhafazası olarak yorumlamayın. hal, hareket, eda, tavır olarak erkeklere nazaran daha bir olgun, daha bir ileri görüşlü, olayları daha geniş yorumlayan, daha bir serinkanlı, daha bir efendi, daha bir (bkz: hanım), daha bir ağır başlı, daha bir kanaatkar...

yukarıda yer alan girilerin pek çoğunda bahsedilen "tip"lerin ne kadar "tipik" olduğu ayrıca tartışılabilir.
güncel Önemli Başlıklar