bugün

ülkeyi babalarının çiftliği sanan ulusalcı "beyaz türklerin" burunlarını acıta acıta anadolu toprağına sürtmesi.
artık hepsi paralıdırlar , imanın hangisinde olduğu bilinmez .
iyi insan olmalarından ziyade, artık bu ülkeyi batağa sürükleyen particilik kavramından uzak insanlardır. sokaktaki memet amcadır.
her konuda ibne yaradılışlı.
Genelde kumaş pantolon giyerler.
Saçlarını hemen hepsi, Rte gibi tararlar. Olanı için, badem bıyıklıdırlar.
Cümleleri, inşallah ile başlar; yaptık, yapacağız, yapmaya devam edeceğizle biter.
Ellerinde genel olarak; nt poşetleri, zaman gazetesi taşırlar.
inanın birçoğunun sesi benzerdir. Birbirinden ayıramazsın, stv'deki spikerler gibi konuşurlar.
Maçlarda faul yapsan, teşekkür ederler. Hatta, Allah razı olsun bile diyebilirler.
Demokrat görünürler (o da erbakandan farkları görünsün diye), ama hepside imama göre hareket eder.
Yani kısaca, imamelerini düşürsen, tespih taneleri gibi sağa sola savrulacak tiplerdir kanımca.
Selamun Aleyküm hocam.
ukalalıkta sınır tanımamak.
Şerefsiz ve namussuz olmak. Kısa keselim.
görsel
biat kültürü ile büyüdüğünden; okumadan, dinlemeden, tartışmadan rte ne derse kabul eder, hararetle savunur.
badem bıyık, oldukça boyalı türbanlı kadıcıklar, bol para, vs vs..
ahlaksız ve ateistlerin sürekli hakaret ettiği tiplerdir.

o özelliklere ömürleri byunca ulaamıyacakları için içlerindeki pisliği agzından boşaltırlar.

(bkz: ağzından sıçan hazımsız)
ahlaksız...
http://inciswf.com/1304884017.swf şöyle bir şeydir.
salaklık.
atatürk'ü tanımayan.
birçoğu zengindir.
uzaktan tanır olduk beeeee.
badem bıyık
çember sakal
sıkma baş
bir tek onlar müslüman a.k.
Atatürk düşmanı
ordu düşmanı
din tüccarları.
mutlaka yobazdırlar. ayrıca değişmez bir özellik ileri derece inatcı bir sekilde sabit fikirlidirler.

bizzat duyduğum bir örnek.

'' bak tayib e her cuma namaza gidiyor. adam müslüman, ama kemalin hiç gittiğini duymadım. ben yine tayib e veririm oyumu arkadas.''

namaz kılıyorsa sana mı kılıyor be kardeşim..
kömürcü.
kıskanç ve saldırgan olmak.
(bkz: ibne dersin kızar da sikersin aldırmaz)
gerçi bu anadolu insanın "genel" özelliği...
ince bıyık, kumaş pantolon, bel çantası, elde nt torbası, çerçevesiz gözlük. aa bi dakika ben şakirti tanımladım şu an. nasıl yaa? yoksa şakirtler..??
sığ akılların idrak sınırları nisabınca karikatürize tanımlamalar yapmaya çalıştığı ak parti seçmeni özellikleridir. ülkenin yarısına tekabül eder. din, ırk, kültür, dil farklılıkları bununda yanında estetik ve beğeni farklılıklarına rağmen hepsi ak partiye oy vermiştir. birçoğu bu seçimde yine ak partiye oy verecektir. dut gibi içenleri de mevcuttur.
(bkz: ben)
yassı kafa.
dürüst, çalışkan, ülkesini seven ve fedakar insanlar.
güncel Önemli Başlıklar