bugün

bazı yazılarından akıllı ve net bulduğum yazardır. hoşgelmiş yazılarıyla.
(bkz: #10181317) sağlam yazardır, selam ederim. hoşgelmiş.
(#10316162) numaralı entrysinde şahsıma,

"beyin ağırlığı düşük arkadaş", "lan dangalak", "ya da it sürüsünün içindeki itlerin aşığısın" gibi ifadeler yöneltmiştir. kendisinden bu ifadeleri düzeltmesini gayet seviyeli ve efendi biçimde rica etmeme rağmen herhangi bir cevap alamadığım gibi, hakaret gerekçesiyle gammazladığım entry de silinmemiştir.

normalde ben şu iki bkzı verip uzaklaşırdım:

(bkz: birisini eleştirirken hakaret eden insan)
(bkz: fikir eleştirisi adıyla hakaret eden yazarlar)

bak bu bkzlar bu yazarın nick altında çok şık durdu. ama olay artık bu iki bkz verip gitmeyi aştı.

şimdi bu herife hakaret etme hakkını ben kendimde buluyorum. kendisi bana hakaret ettiği için, sorun yapacağını sanmam, öte yandan modların da entryimi sileceğini ya da beni çaylağa düşüreceğini sanmam çünkü o halde bunun adı çifte standart olur.

evet bu arkadaşın hak ettiği üsluba geçebilirim artık:

bak "beyin namına herhangi bir şey taşımayan arkadaş", o entryde ortalığı karıştırıyorlar dediğim sen değilsin. zira senin gibi adamların kapasitesi değil bu ülkeyi, 30 kişilik sınıfı bile kapıştırmaya yetmez. senin gibi "dangalaklar" ancak bu tip şeylere alet olur. önüne gelenden nefret eden adamların benim gözümde o pkk'lı "it sürülerinden" hiçbir farkı da yoktur. sana biraz okumanı, kendini ifade edebilme yeteneğini geliştirmeni tavsiye ederim zira bak belli bi yaşa geliyosun artık, düşüncesine karşı çıktığın her adama "dangalak", "beyinsiz" demeye kalkarsan hayat senin için çekilmez bir hale gelir, ben söyliyim sana.
http://video.cnnturk.com/2010/haber/12/27/istanbul-basaksehirde-cemevine-saldiri

şeklinde bir video paylaşmış. videoyu da anlaşılan izlememiş. video'da atılan sloganlardan olayın faillerini yakalamış. iyi de anladık özürlüsün de bari dostum başka video koy da kendi kendine ayar verme.

ne adamlar var. bir de hararetle küfür etmiş.
bu kadar çok içine oturduğuna göre videoyu başlığa değil sana mı koydum gibisinden kendi sayfasında sızlanmak durumunda kalan yazardır.
sevdim bu adamı. mühendis mi tam bilemedim ama sözlükteki sayılı medeni yazarlardan birisidir.