güzel kızları severim. tiki kızları da severim. güzel tiki kızları hem daha çok sever hem de
ilgilenirim. erkeksi özelliklerim çok yüksek çünkü. peki sağlam bir erkek neden tiki kızlarla
eğlenir, dalga geçer, aşağılar ya da bunları yapıyormuş gibi görünmeye çalışır. tamamen
oğlanlığından. hadi bakımsız, sıyırmış, bunalım, leşlik salgılayan kadınların tiki hatunlarla
uğraşmasını," ulan ne salak karı bunlar" şeklinde sürekli küçümsemesini anlarım. basit bi
ifadeyle arada çekememezlik, kıskançlık var çünkü. öyle her şeyin altında derin anlamlar yoktur.
ama dediğim gibi bir erkeğin tiki kızlara bu kadınlar gibi yaklaşmasının tek nedeni ibnelik.

şimdi tiki bi kızın hangi davranışı rahatsız eder? sürekli bakım yapması mı? yeni kıyafetler alması
mı? gösteriş merakı mı? her şeyi etiketten ibaret görmesi mi? toplumsal sorunlara karşı duyarsız
kalması mı? vücudu çilek kokması mı? ekonomiden, siyasetten anlamayıp köy enstitüsünün ne olduğunu bilmemesi mi? metallica'yı, scorpions'u tanımaması, tek bir şarkısını bile ezbere bilmemesi mi? soruyorum size hangisi? geride kalan daha bir çok şeyin içinden hangisi?

tiki kızlar tam da bu yüzden bir erkeğe, daha doğrusu sağlam bir erkeğe en çok yakışacak, onu
mutlu edecek kız türü. ulan söylesenize bana yukarıda gördüğünüz özelliklerden hangisi sizi
rahatsız ediyor? hangisi bi kızdan hoşlanmamızı engelliyor? illa size hitap etmesi için havlu çorap
giyip kara kara ayakkabılarla kıyafetlerle dolaşıp sarıyla beyazın arasındaki bi suratla
underground gülümsemesi mi lazım? hayır yani ben anlamıyorum ya. cidden anlamıyorum. hangi
erkek "yaaa var abi şu grubun son parçaları çok sağlam mutlaka izleyelim " ,"hadi ben
kaçtım" diyen kız-erkek karışımı birini, "ayyy canım ya şu eteği aldım ama sanki bana
yakışmıyo gibeeee! yaneee çok mutsuzum ağlıycam bak" diyen birine sevgili olarak tercih eder? yüksek topuklu açık ayakkabıda ağızla teker teker koparılıp kemikleri çiğneye çiğneye, dudaklara değdire değdire yutma tutkusu uyandıran tırnakların yerine botta sıkışmış terli nasırları koklar?
tabi ki gizli eşcinseller.

erkek, kızın çok konuşmasından, kafa sikmesinden hoşlanmaz. fazla bilgili de istemez. sıkılır çünkü bu muhabbetten. karşısındaki kız konuşsa da bunun basit şeyler olmasını ister. ne bileyim alamadığı bi bilezik, kant'ın içine alma teorisi değil.

olay karmaşık değil. basit. tiki kızlardan hoşlanmayan erkekler ikiye ayrılır ve iki grupta her şekilde ibnedir. birinci grup, tavlayamadıkları, elde edemedikleri için hoşlanmadıklarını iddia eder. ulaşamadıklarından yani. becereksiz, yeteneksiz, aynı zamanda da kompleksli oğlanlar
bunlar. ikinci grup ise az önce tarif ederken bile midemi kaldıran kızlarla takılıp onlara değer
verir. hangi kızlara? yahu kız yazarken bile zorlandım, kendilerine ne çok benzeyen kız-erkek
karışımı üçüncü cinslere "bunun nedeni de çok açıktır, ayna teorisi" gizli eşcinseller bu tip
kızlardan hoşlanır, çünkü erkek donelerini yükleyebildikleri en yakın figür bunlardır. açık
konuşuyorum bu tip erkeklerin hepsi vurdurmaya meyilli. ancak gerek toplum baskısından gerekse kendilerine bu gerçeği kabul ettiremediklerinden böyle kızlarla takılarak erkek açlıklarını giderebiliyorlar.