bugün

gümbür gümbür gelen bir oluşum. halk arasında geyikçi, geyik sever olarak bilinir.
bir uludağ geys oluşumu değildir.
Daha önce emsali görülmemiş bir watsapp grubu.
bir nba takimi.
Nickim sebebiyle dahil olmam gerekiyormus gibi hissettigim, ne oldugunu bilmedigim olusum.
Bugün pek ilgilenemediğim grup. Geyikerslar a ayıp olmasa bari.
lideri olmaktan onur ve gurur duyduğum çok aşırı gizli tarikat. ayinlerimizde geyik kanı kullanırız. kurban için ren geyiği düşünüyoruz öhm.
nickim gereği asayişine el koymam gereken grup.
Gruba başvuru yaptım hadi hayırlısı.
an itibariyle 13 kız 5 erkek olarak zorlu mücadelesine devam etmekte olan grup. erkek geyikerları bekliyoruz efem.
Kızdan geçilmeyen bir whatsapp grubu, bir gizli tarikattır.

içeri buyrun.
An itibarıyla yeni üyeler insiye edilmektedir. Yalnız kız oranı erkekleri geçmeye başladı.
makyaj muhabbetinden doğru dürüst futbol geyiği yapamadığımız şanssız oluşum. lütfen erkek olan yazar kardeşleri bekliyoruz .
sozlukteki kizlar burayi mi dolusmus hiamina diyesim geldi.
Üye kayıtları devam eden watsap grubu.katılmak isteyenler numaralarını mesaj atabilirler.
beni alın be.
Niyeyse görünce aklıma (bkz: camp lazio) geldiği başlıktır.

Var mı lan böyle bir şey? Yasak değil mi? Aman zall duymasın.
Herkesin kendinden bir şeyler bulabileceği watsap grubu.
Entelektüel seviyenin zirve yaptığı grup.
eğer gerçekten varsa zall neden imha etmedi diye düşündürmüştür.

olm şşt ben de geleyim mi he? ehehe sır çıkmaz bak. şşşştt.
eşitliği sağlamak için 1-2 erkek arkadaşın gelmesi gereken grup. ruj koktu buralar yeşillendirin.
geyiğin bol olduğu grupmuş.

öyle diyorlar.
şu sıralar otoritemin sarsılmaya çalışıldığı votzep grubu. direnmeyin ibreler!
Entelektüel seviyenin tavan yaptığı, kızlı erkekli muhabbetlerin döndüğü efsanevi grubumuz. Sizi de bekleriz.
faşistlikle ve daha nice ağır iftiralara maruz kaldığım barış ve huzur dolu grup. herkese yöneticilik hakkı tanıdık başımıza çıktılar efem.