bugün

Taşşak geçmeye bile değmez bu.
Bu dini mucizeler neden hep hikayelerde var? Dinlerin herhangi bir mucizesine bizzat tanık olan kimse yok. Hepsi uydurma hikayeler. Denizi yaranlar, göğe çıkanlar, taş atan kuşlar, taş kesilen insanlar.
Ne bitmez tükenmez asa şarjörü varmış at at tükenmedi.

Şayet her vuruşu aynı asa ile yapıyorsa bence asada bi keramet var gibi.
Vay aq baston uçuran Gavs dan mersosuz sokağa çıkmayan Gavs a kalite iyice düştü bu Gavs sektöründe.
saçmalıkta mucizeler, günümüz diyaloglarından alıntılarla dolu ertuğrul osman dizilerini ve kanal7nin mucize, vecibe, din istismarı, duygu sömürüsü ve acıtasyona dayanan filmlerini ezip geçmiştir.
Tgrt belgeseli ne zaman acsam evliya mezarı görmekten bi hal oldum.bırakın su allah dostuyum diyip kendini bi allah ilan etmedikleri kalan sahtekarları.
gavs ok atmayı bilmiyor arkadaşlar, nevet.
Şeyh uçmaz mürit uçurur hikayelerinden biri,
Birileri keramet uyduracak ki millet şeyhin peşinden gitsin.
Hayır birde yakın tarihle ilgili hikayeler de var, Kıbrıs'ta ben bas deyince düğmeye bas deyip pilota hedefleri ıskalamadan vurduran evliya vardı,
Lan bu evliyalar bir tek Türkleri seviyor ha,
Sovyete karşı afganlara, çeçenlere, israil'e karşı Filistinlilere yardım eden evliya hiç yok, yoksa onlar müslüman değilde bizim mi haberimiz yok.
o değil de bu dayı türk sinemasının kadrolu sapığı heralde. adamın sapık rolü hariç oynadığı rol yok.