bugün

aslında başlık türkiye'de ki televizyon kanallarını protesto ediyorum olacaktı ama malum karakter sınırlaması.
bir link paylaşmak istiyorum ve daha önce izlemediyseniz izlemenizi şiddetle tavsiye diyorum https://www.youtube.com/watch?v=vr2zFBNxD1o

neden bizim televizyonlarımızda böyle faydalı programlar olmaz? Neden bizim sayın medya patronlarımız insanları sadece evlendirecek ve seks yaptıracak obje olarak görür? Neden bizim karaktersiz medya yöneticilerimiz kadınlarımızı birer et parçacı olarak ekranlara çıkartıp dakikalarca iğrenç şekilde kavga ettirir (bu tarz benim) Neden medya sektöründe sadece karaktersiz şerefsiz insanlar barınır? Tüm kanal yöneticileri hepiniz iğrenç birer mahlukatlarsınız ve bu ülkenin yozlaşmasında en büyük pay sahibi sizlersiniz.

esra erol ellerinde kan var bir kadının ölmesinde aracılık ettin yatacak yerin yok.
seda sayan 2 kadın katilini programına çıkartıp ''bak nasılda gülüyor hiç kadın öldürecek hal var mı?'' diyerek adamı masum ilan ettin seni mezar kabul etmeyecek.

arkadaşlar medya sektörü düzelmedikçe emin olun ne tecavüzler azalacak ne de tacizler. çünkü insanları buna yönlendiren en büyük etkenlerden bir tanesi bu şerefsiz medya yöneticileri ve program sunucularıdır. sizden ricam bu programları ve kanalları izlemeyin izlettirmeyin ve lütfen her platformda eleştirin. ve yine rica ediyorum ki sizde bu konu hakkında iki kelam edin.
(bkz: tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış) durumudur. ama bir benle de ne olacak dememek gerekir. bu şekilde paylaşımlarla insanları bilinçlendirmek ve isteklerin bu yönde olmasını sağlamak iyidir.
uzun zamandır gerçekleştirdiğim eylem. eskiden en azından kaliteli diziler vardı, haberlerde siyasetçiler birbirlerine sayın diye hitap ederlerdi. Bir zamanlar dalga geçtiğimiz üslubu arar olduk. şimdi bırakalım sayın diye hitap etmeyi böğürmeden konuşan bir siyasetçi bile yok. Haberler cinayet haberlerinden geçilmiyor. biz büyüdük ve kirlendi dünya...
Türkiye'de çok değerli profesörlerimiz pedagoglarımız var. fırsat verilse çocuklara, kadınlara, faydalı programlar yapılabileceğine eminim. Fakat bizim karaktersiz medya patronları kadınların yada cocukların tacize uğramasından ziyade onların evlenip çiftleşmesinden çocuk yapmasından yana. Halbuki bu formatta bir yayın olsa ve bir çocuk bile tacize tecavüze uğramaktan kurtulsa ya da nasıl kurtulabileceğini öğrense fena mı olur? ama yok olmaz neden çünkü ceplerini dolduramazlar.
televizyon kanallarını mahveden açıklamadır.

oğlum ne yapacak şimdi adamlar.

yazık lan bak o kadar çalışanı falan var.

gel vazgeç bu işten,

yoksa mahvolurlar.

adam nası bir ego ya sahipse artık,

tek başına zibilyon tane kanalı protesto ediyo.