bugün

bugun itibari ile haberdar olduğum kofti indirimdir. şöyle ki: şu an kullandığım limitsiz adsl tarifesini aylık 3gb kotalı adsl tarifesi ile değiştirmek için telekom'a başvurdum. onlarda beni kırmadı, tarifeyi değiştirdi. fakat değiştirirkende bazı bilgiler verdiler.

- 3gb olan kotalı adsl kullanımın limiti 1 gb yükseltilerek 4 gb olarak değiştirilmiştir.
- bağlantı ücretleri 59 ytl'den 29 ytl'ye indirilmiştir.
- 256/256 limitsiz adsl ücreti 49 ytl'den 39 ytl'ye indirilmiştir.
ve niceleri...

yalan mı gerçek mi bilemiyorum fakat resmi internet sitelerinde bu tarifeler ve tarifeler üzerinde yapılan değişiklikler hakkında bilgi alabilirsiniz.
doğru olan yalandır.*
$öyle ki, ttnet gerçekten indirime gitmi$tir, eskiden 1024 6gb bağlantığı aylık 49 ytl'ye veren ttnet, artık 1024 9gb'lık bağlantıyı aylık 49 ytl'ye vermektedir. ayrıca 1mb ba$ına dü$en kota a$ım ücretine de 6gb ve 9gb kotalı tarifelerde indirim uygulanmı$tır. yüzde 30'a varan indirimler yapılmı$tır.
meger paul doany fiyatları asagı cekecekmis de yasal izinler icin beklemek gerekiyormus. millet bu kadar da aptal yerine koyulmaz ki be kardesim. yasal izinlermis. isinize gelince bir günde youtube yi kapatırsınız o zaman gayet hızlıdır bürokrasi. ama is indirime gelince tabi yasal izinler icin birkac ay beklemek gerekir.

(bkz: adsl sensin indirim de sana girsin)