bugün

efendim bu benim anlayamadığım ve çağımız kızlarının hastalığı olan bir durum.
kızın 50 resmi var face te.
45 tanesi bu şekil.
spastik gibi..
tekerlek aynasında çeken otistikler bile var. bunlar asla düz fotoğraf çekilemezler illa da ayna görüntüsü, allahın çirkin iğrenç yaratıkları.
bu tip bir kız arkadaşımla odtü'nün bilim müzesine (bilemiyorum adı tam bilim müzesi de olmayabilir ama bilimsel bir ortamdı.) gitmiştim ve deneylerde kullanılan aynadan kendini çekmişti, sonra odtü'den atılmıştık.
hakikaten tuvalette çekilenler esasen daha da bir acubelik örneğidir.
pc başından kalkmadıgından ötürü fotograflarını çekicek tek bir arkadaş bile bulamamış tiplerdir bunlar. gidip anasına babasınada o tiple anne beni şöyle bir çeksene diyemiyeceğine göre böyle bir çare bulmuştur gençergen kızımız.
allahım ne kadar liboşlaştım ben böyle önceden hepsini gördüğüm yerde kafalarına insanlık için deyip sıkasım gelirdi. şimdi bildiğin hoşgörüyle yaklaşıp anlamaya çalışıyorum. beynimin içinde de mor ve ötesi nden pis

(bkz: onlara kızmayın onlar farkında değil)
bozuk olan tipinin aynanın güzel göstereceğini düşünen kişilerin yaptığı eylemdir.
(bkz: ayna ayna benden güzeli var mı dünyada)
fotoğraf makinesi yüzün yarısını kapattığından ya da doğru düzgün bir tek fotoğraf sahibi olabilmek için şekilden şekile girmelerini kendilerinden başka kimsenin görmemesinden kaynaklı varoluşlardır.

(bkz: allah emo buluşlarından razı olsun)
fotoları çektirecek birini bulamayınca sığınılan,
güyaa şekil olsn diye türlü pozlara sığınılan,
kısacası kendini rezil etme yolunda çekilen ağır eziyettir.
bundan şikayetçi olanın alnını karışlarım.**
(bkz: facebook a face demek)
(bkz: facebook a face diyen model)
Asıl amacın telefonun markasını göstermek olduğu davranış.