bugün

Bunların biraz eski versiyonu yeni araba alınca hız yapıp arabayı açmaya çalışan tiplerdir.
görsel
görsel
Etraf bu pupg ci veletlerle kaynadığı için zerre oyun sevmeyen biri olarak geçen kendi kendime ulan acaba oynasam mı şu oyunu diye düşündüm istemsizce. şöyle adam akıllı telefon araştırıp almak istiyorsunuz ama bir türlü istediğiniz cevapları bulamıyorsunuz şöyle 1 haftadır telefon piyasasını inceliyorum genel olarak diyebilirim ki 2 kriter var pupg oynayanlar - pupg oynamayanlar öyle ki bir telefonun pilini bile bu kriterler belirliyor pupg yi hangi çözünürlükte açıyor açıyorsa yarım saatte yüzde kaç pil yiyor. uzun süreli oynamada kaç dereceye kadar ısınıyor. hiç servis ve uygulamalardan, temel donanımdan, kameradan falan bahseden yok varsa yoksa pupg. hatta pupg yi oynamak için snapdragon en idealiymiş exynos kesinlikle çöpmüş çünkü pupg kasarmış. lan sanane işlemcisinden ben oyun oynamıyorum oy-na-mı-yo-rum.

hatta hiç kendime telefon bile almadım bu zamana kadar arkadaşımın kullanmadığı bana hediye ettiği telefonu kullanıyordum fakat onu da kardeşim çok istediği için ona verip kendime 1000 lira giriş seviyesi bir telefon bakıyordum ama 400-500 daha katıp orta segment de alınabilir diye araştırıyım dedim galaxy m20 almaya karar verdim çocuğun biri hemen damladı yoruma yıl olmuş 2019 böyle telefon mu çıkarılır pupg yi falan oynatmaz çöp telefon uzak durun yazmış. en sonunda m20 de karar verdim aldım amk. benim ihtiyaçlarımı karşılıyor şarjı 4 gün gidiyor. eğer sizde telefon araştırıyorsanız kendi ihtiyaç kriterlerinize göre bakın zira bu telefon piyasası pupg ci veletlerle dolup taşmış durumda.