bugün

bilgisayar başında pinekleyemeyen, biraz beleşçi ve biraz da cool * görünmeye çalışan yazar derdidir.

ben uzun uzun yazmam tek kelimede yıkarım ortalığı havalarında olsa da beyimiz, esasında pek bi numarası olmadığı malumunuzca sabittir. aslında herşey; risk nedir gibi boktan bir soruyu soran o boktan hoca ve boş kağıdı verirken al götün* sok edasıyla risk budur diyen o boktan öğrencinin başının altından çıkmadır. toplamda minyatür bir kanalizasyona dönüşen bu faili meçhul olay, uzun yıllar sonra karşımıza böyle dertleri olan yazarların çıkmasının yegane olmasa da en büyük mümessillidir.

konunun diğer tarafında karma yapma aşkı vardır. beğenilme arzusu ile beslenen bu sevda bir süre sona yürek işi olmaktan çıkıp klasik liseli takıntısına dönüşür. kalbin geçirdiği bu evrimleşme sürecinde beyin de yarış atı psikolojisine doğru kaymaya başlar. bu kim lan karması 600 olmuş amuogoum, söylemleriyle süslenecek olan bu bokt*n ruh hali ileri aşamalarda arkadaşlarına , aaal soktummm mu benim karmam seni geçmiiiş, diyecek kadar vücudu teslim alır. konunun bu tarafının daha da genellenebilecek bir halde olması hasebiyle daha da derinine inilmesi bu başlık altında saçma olacak galiba.
yaptım olacak. (#8956261)(#10068544)