bugün

bagaja 10 kilo muz koydum, bunu da yeni bir ilaç denemesi gibi düşün, oğlum zaten 1 aya kalmaz gene buradasın, uzaylılar yiyecek ikram ederse sakın kabul etme, kahraman olacaksan, türünden uyarı ve telkinlerdir.
- abi diğer maymun arkadaşlar sen dönmeden ölceksin diyor.
+ kim söylüyo bunları ya kim kim kim kim göstersene bir sen onları bana?
Üstüne başına sıcak birşeyler giy üşütme emi. Oraya vardığında beni çaldır, merakta koma.
maymun ile şempanzenin farkını bilmeyen ve şempanzenin ana besininin muz olmadığından birhaber olan insnaların kurduğu fantezide sarfettikleri sözlerdir..

şempanzeler sadece yılın bir ayında muz yerler..geri kalan 11 ayda kök sebzeler,ağaç yaprakları,bitki özleri,kırmızı et,kuruyemiş,tohum ve meyve yerler..

yılın 12 ayı muz yese hayvan şeker hastalığından ölür gider..

unlu ve şekerli gıdaları ana besin yapma manyaklığını yapan tek hayvan insandır..onun bedelini de kanser olarak,diyabet olarak,kalp krizi geçirerek öder..bu hastalıkların görüldüğü tek hayvan insandır..
sakın uzaylılara kendini ezdirme, ilk yumruğu atan kazanır unutma. ha birde çıkmışken turksat ı biraz sağa çevir tv iyi çekmiyor.
korkuyor musun, korkma. sende bir karanlık, orda bir karanlık... soranlara çok selam söyle.
-Dönerken karışık lokum al 1 kilo.
ailen seni karşılayacak.
-asker! devlet senden çok şey bekliyor. şimdi oraya git ve onlara amerikan askerinin kim olduğunu göster!
-ilerde senin için insanlar ikiye bölünecek. değerini bil, adam ol, götün kalkmasın hemen uzaya gidiyon diye, düzgün evril, hadi bakayım selametle.
çocuk yaparken dikkat et, aceleye getirme. sonra garip başlıklar açan torunların olmasın senin de.
iyice bir bak dünyaya, gerçekten içerden göründüğü gibi mi diye...
Orda yabancılarla konuşma tamam bisey verirlerse yeme olurmu?
uzayda muz yok ama yine de sen bilirsin.