bugün

sanki islamın temsilcisi rte. çok saçma bir zihniyet ve genelde şu söylemleri gördüm
"adam müslümanım diyor yalan söylüyor"
"bak tayyibe yandaşlarını besliyor adam hırsız"
"o müslümansa ben değilim"
"adam şeriatçı atatürkü sevmiyor"

yav kardeşim bu adam insan müslümanda olsa insan beşer şaşar. sen ona bakarak neden islamı veya diğer müslümanları aynı kefeye koyup yargılıyorsun ki? saçma değil mi?
rte müslümanların temsilcisi değil ki. zaten kimse olamaz.
sen eğer bir müslümana bakmak istiyorsan peygamber efendimize bak onun hayatını,yaşayışını,davranışlarını,ahlakını gözlemle daha doğru bir kanıya varırsın.
(bkz: akp nefretini müslümanlara kusmak)
10 yılda dinden imandan soğumuş illallah etmiş nesildir. haklarını vermek gerekir.

(bkz: bir nesil de böyle büyüdü)
tayyipe tapmaya başlayan müslüman nesile baktığımızda yaptıkları daha mantıklı olan nesidir.
(bkz: kolay bir din olarak akp dini)
(bkz: bunlar babadan oğula nesil galiba)
çok peygamberli bir din olan akp dininden kaçanlardır.
tayyip bahane gibi?
Şeytan dürtüyor valla. Ama o insan bukadar deger etmez. Siktir et gitsin.
allah adına halkı sömüren allah diyerek binlerce askerin ölümüne göz yuman kul hakkı yiyen bir varlığın allaha olan bağlılığı yüzünden var olan son inanç damlasının da buhar olması durumudur.
90 ve 2000 gençliğidir.

maalesef bu gençlik akp yüzünden dinden çıkmıştır.
ateist olmaya meyilli olanlardır. bahanesi olmuştur. olsunlar da zaten. islam dininde şüpheye yer yoktur. ya bütün kalbinle inanırsın ve kimse seni inancından vazgeçiremez. ya da dinden çıkarsın. bu kadar basit.
kusura bakmasın ama saçmalamış nesildir.

senin benim gibi kul olan adamın yanlışları var diye dinden soğumak, ya yönlendirilmeye açık olmaktan ya da "ben bu adamları sevmiyorum öyleyse onlarla bir ortak noktam olmamalı, müslüman olmamalıyım" mantığından kaynaklanmaktadır. zaten dinine bağlı olan bir insan, bu yanlışlar yüzünden dinden soğumaz, bu yanlışları düzeltmek için uğraşır.

özet geçiyorum: islamın beş şartı arasında recep tayyip erdoğan yoktur.