bugün

(bkz: diktatör)
doğrudur. devrimci liderlerde dini inançlar olmaz çünkü.
(bkz: despot)
2003-2011 arası zamanlarda öyleydi.Ama artık varlığı ülkeye zarar veriyor.Türkiye'yi yanlızlaşıtırıyor,diktatörleşiyor.Türk milleti geçmiş zamanda böyle olanları üzerinden atmasını bilmiştir.kendisini düzeltmezse bence yargılanacağı günler yakındır.
devrimciliği tartışılır ama deviriciliği tartışılamaz adam 12 yılda Türkiye'yi devirdi devircek az kaldı.
sözlükçe maslak ak troll merkezinin faaliyetlerini izlediğimizde önümüze konan saçmalık.

aslında doğru, müslüman ülkeyi 12 yılda siyonist hale getirmeyi başarmak devrimse evet devrimci adam.

ayakları üstünde duran bir ülke diz çöktürmek devrimse onu da başardı.

şerefli, onurlu bir toplumun kendisi ve zevatı anasına sövmeyi alışkanlık haline getirdiğine göre buna da devrim diyebiliriz.

sultan abdulhamitin makamından siktir ettiği theodor herz'in önünde eğilmeyi de devrim sayabiliriz.

eskiden kuran başımızın üstünde dururdu. onu satılık haline getirip bakara makaracılara maskara etmek devrimse, başardı adam.

bu ülkede ne kadar kutsal varsa içine sıçtı. ne kadar milli değer varsa ayağının altına paspas etti. israil neyi emrettiyse harfiyen yaptı.

bunlar devrimse evet adam acaip devrimci. hatta che guvera bunun yanında bok yemiş af edersin.
[kat: maslaktaki haramzadeler]
(bkz: saman ithalat devrimi)
(bkz: önce güldüm sonra bastım eksiyi)

sonuna kadar hak verilesi söz. yaşasın tayyip bey, yaşasın devrim!
ak saray'da devirip yatıyomuş diyolla. her halde buradan geliyor devrimciliği...

bir ak troll iddiası. eksi bile basamadım, elim gitmedi..
(bkz: tayyip bey yaşayan en büyük hırsızdır)
(bkz: pabucumun lideri)
hadi len ordan onun malını mülkünü yemekle adam olunmuyor maalesef yetimin hakkını yiyee kimse kusura bakmasın ben insan diyemek olay budur yani kısacası 13yılda türkiye ne hale geldi.
hayır değildir.
ulan amınakodumun malı sen neyine tayip bey demek deniz gezmiş atatürk varken sen ne tayib devrimi yapıyosun senin gibileri yaşatmıcaksın aga bu nedir okulda bile sinir ediyosun yeminle ya.
yolsuzluk ve hırsızlık anlamında bakıldığında doğrudur. bu iki suçta ciddi bir devrim yapmıştır.
tayyipin cumhurbaşkanı olduğunu yine unutmuş bünyenin tapınma sesleridir.

la bari başbakanın davutoğluna ayıp etme. parti lideri tayyip mi hala?

bu arada %60 nerenden çıkardın?
bende diyorum bu adamın çene neden bu kadar düşük. demek devrimciymiş.
daha olmamıştır. 8 haziran sabahı bu başlığa fazlasıyla entry girebiliriz.
HiÇbi ana senin gibi troll doğurmadı .
(bkz: kenan evren yaşamış en büyük hümanisttir)
[kat: yeni aktroll olmuş ergen]
(bkz: allah tayyip gibi bir çirkini yaratmış olamaz)
annesi tayyip bey tarafından devrilmiş troll beyanı.

insanlık için küçük ancak yazar için büyük bir adım.
Devrimci ve lider olduğu kesindir. Ancak büyüklüğü tartışılır.