bugün

geziciler iyi bilir *
(bkz: sakso günlükleri)
olum adam darbe dendiği an ailecek irtica başvurusu yapmaya başladı. bırakın bu delikanlı ayaklarını. varsa şekliniz ak yobazlar mahalleye bekleriz.

görsel

aynen coni.
sopası haricinde "başka bir şeylerini" sürekli yiyenleri ilgilendirmeyen nesildir. siz ne yapacaksınız sopayı bilmem neyi siz kendi yediğinize bakın..
3000 koruma ile halkın arasından geçmek zorunda kalan temel reisin, sözde kefenli müridlerinin beyanı. güldürüyor. tarih bu andavalların önüne binlerce örnek koymasına rağmen hala göremiyorlar. mal bunların hepsi. lan oğlum yer yüzünde halkın gücünden daha güçlü hiç bir şey yoktur ve olamaz barınamaz da. hala ne diye temel reisi halkın üstünde görüyorsun dangalak.
Şu geziye katılanlar ve savunanlar da zerre beyin yok. Sonra dayak yiyorsunuz deyince bozuluyor dingiller. Oraya yönlendirip, kandırarak eylemin içine dahil ettiler sizi. Daha bunun bile farkında değiller. Haaaa sen bir gezici olarak beni kimse kandırmadı, kendi öz irademle gittim devlete kafa tuttum, memleketin anasını s.ktim diyorsan orası ayrı tabi. Öz iradendir o senin saygı duyarız sığır kardeşim.