bugün

Uzun esmer hafif kasli yakisikli capkin yavsak zengin erkek.
(bkz: time line)
taylan hadi yaylan diyesim erkek tipidir.
tay'lan iste diyerek buradan gidiyorum.
Esmer, genellikle kapri giyen, rayban gözlük takan, sürekli gülen, zengin , yatı olan, son model arabası olan, ailesiyle arası iyi olmayan, ailesi ile arası kötü olduğundan kalabalıklar arasında yalnız olduğunu düşünen kişi..
Esmer yavsak cok zengin değil ama durumu iyi.
benim aklıma her zaman tayland geliyor nedense.
Düz saçlı çok hafif apaçimsi bişey.
Tay ulan tay.
Uzun saçlı erkek canlanıyor nedense.boyle esmer tenli.
https://www.youtube.com/watch?v=eTko_0VZXT4

üstteki ses kaydındaki 'banlatmadık kicklettik biz sizi orda' adlı repliği kullanan kişidir.
sizi sikerim beyler bayanlar adam gibi yorum yapın amk.
beyaz tenli uzun boylu siyah gozune gelen alni acik birakan dalgali saclar itici cirkin surat.
Cepte baba parası, elde bmw 320d anahtarı.
Jipinde kızları gezdiren zengin züppe tipi.
Allaha bakan şapka olmazsa olmazımızdır .
çoğu insanın aklına yavşağın önde gideni gelmesine rağmen bana kötü anlamlar çağrıştırmaz. zira taylan isminde tanıdığım birçok insan adamdır , adamın hasıdır.

kişisel görüştür bu ve isimler üzerinden yapılan genellemelere ve hakaretlere karşıyım. mesela kezban , kamil , meriç gibi...
kız tavlayabilmek için protein tozu içip kas yapmış whatsappta elleriyle gözlerini kapatmış maymun emojisi atan profilinde üstsüz fotoğrafları olan bir çok kıza yazılan ve mottosu ''one night stand bebeyim oo yee'' olan aşşırı itici bir insan canlanıyo niye bilmiyorum hiç taylan adlı arkadaşım da olmadı.
(bkz: anan)
taylan deyince akla direk olarak koyumda yaylan gelir.

taylan diye isim mi olur ya la ?

+oğlunuzun ismi ne

- ıııııııııııııııııııı taylan

+ ahaaaa koyumda yaylaaaaan.
güncel Önemli Başlıklar