bugün

http://imzakampanyam.com/...asi#.U7_YcwG1ET0.facebook
uludağın duyarlı yazarlarindan katilimlari beklenen imza kampanyasıdır .
yaklaşık 16 saniye de imza atılabilen kampanya değerli sözlükdaşlarım.
destek verilmesi gereken kampanyadır. uğraştırıcı da değil.
din kültürü veya ingilizceciler gibi binlerle beş binlerle uğraşan değil yuzlerle uğraşan tarih öğretmeni adaylarının aciz cırpinislarina bir nebze olsun destek kampanyasıdır da ayrıca.
bu kadar duyarsiz olamazsiniz arkadaşlar.
kardeş devlet ziin versin biz ne yapabiliriz.
Çok da tın olan durumdur. Adam gibi bölüm okusaydınız.
tek başarısı babasının anasına yolladigi milyarlarca spermi yenip anasınin naamina kavuşan zirtapozlardan beklenmeyen yardımdır . eksik olun. cocugunuz seneye elime dusmesin yoksa adam ederim de "ben adam olamadım bu olmuş" diye azap yaşarsınız. sie !
beden eğitimi öğretmenlerinin sosyal medyayla başarıya ulaştığını biliyor ve bu kampanyayi o yüzden oluşturuyoruz. keko kardeş sağol yani .
"Çok da tın" gibi iğrenç bir şekilde red edilen kampanyadır. insanlar bölüm seçerken hayalleri olamaz mı? iş bulucam diye herkes tıp, mühendislik bölümlerini mi okusun? Çok yazık.
begenmeyen silktirsin gitsindir . tahrik et et küfür yiyince bik bik bik.
imza atan onlarca yazara teşekkür ettiğim ve devamının ısrarla beklendiği kampanyadır.
zamanınızı almaz arkadaşlar lütfen.
duyarsız kalmamak için yapılması gereken 15 saniye ayırmak yeter.
ısrarla destek beklenen kampanyadır.
15 saniye bea..
hiçbir halta yaramayacak kampanyadır. bize mi sordunuz lan okurken. sevdiğimiz halde okuyamadık, iş garantili bölüm okudum bu yüzden. sürünün lan.
boktan kampanyadır karı kızın içinde okumak için gittin şimdi çek cezasını tatlı tatlı yemenin acı acı sıçması olur. biz bilmiyor muyduk tarihe gitmeyi
ibneler dışarı adamlar beri kampanyasidir . o lafları g.tünuze sokmak vardı ama sayınız çok, ortalik ibneden geçilmiyor orospu karı gibisiniz hangi birinize laf yetistirecem. susuyorum.
#TarihÖğretmenleriAtanmakistiyor

başka branşlar 55 60 puanla atanırken tarihçiler 75 80 puan ile atanamıyorlar. 350 400 atama oldukça az. bu sayının artık üstüne çıkılması gerekiyor. samimi ve duyarlı sözlük yazarlarının destekleri beklenmekte efendim.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar