bugün

yerinde olandır.
arkadaş siz bu adamı alırken ne bekliyordunuz? ben çok merak ediyorum..
bu adamın tarzı belli, şekli belli.
zaten adam akıllı biri olsa fenerbahçe'den galatasaray'a yollanmazdı.
yönetimimi tebrik ediyorum her gün bu adamı yolladıklarından ötürü.
bizi bu yavşaktan kurtaran g.saray'a sonsuz teşekkür. kazım'ın keyfini birlikte yaşayın efendim.
kuğul insan figürüdür.
kazım yalakalığı yapacak değilim ama baroni onun arkadaşıdır. senin benim gibi arkadaşının mutlu gününde yanında olmuştur.

saha dışında yaptıkları eğer saha içine yansırsa ki galatasaray'a geldiğinden beri saha dışı vukuatı görülmemiştir o zaman tepki verilmesi gereken futbolcudur. yapmayın etmeyin biraz da sahiplenmeyi bilmek lazım.
doğrusunu yapan adamdır. yanlışı yapan taraftardır. taraftar takımı yenilince üzülmeyen takımı kazanınca sevinen olmalıdır. takımdan para almıyorsun ki... 21.yy hala takımı için canını vermekten bahsedenlere de üzülüyorum.
kazım doğru olanı yapsa da sırf fb forması giydiği için hep ön yargıyla yaklaşılacaktır kazıma. ne yani eğlenmesin mi adam. belki bu şekilde sıkıntılarından arınıyordur.
kazım geldıgınde neydıkı simdi ne olsun allah aşkına...
taraftar galatasaray'ı galatasaray olduğu için seviyor ama kazım galatasaray'ı kazandığı para için seviyor. kazancında eksilme olmadığı sürece niye üzülsün ki, tabi keyif yapacak.
okulunda bütün derslerden A ile geçen, şirkette hatasız çalışan muhteşem uludağ sözlük yazarları tarafından hoş görülmesi düşünülemezdi zaten. evinde türk dizisi izleyip ağlamalıydı adam.
kazımı pek sevmem ve sanırım sevemeyeceğim de.gol kralı asist kralı da olsa bu bölye ısınmayacağım ona.ama saha içinde mücadelesini verdikten sonra elinden geleni yaptıktan sonra saha dışında eğlenmesi dans etmesi kimseyi zerre kadar ilgilendirmez.ve hakkını yemeyelim gsye geldiğinden beri katkısı fazla oldu.istediği gibi eğlensin onun hayatıdır.
"o taraftar acaba hangi ülkede yaşıyor da buna kahrolacak enerjiyi bulabiliyor" diye düşündüren başlık.

isviçre vatandaşı bile olsan , en azından şahsi, ailevi problemin olur be izansız.
güncel Önemli Başlıklar