bugün

Bilgisayar kullanımını kolaylaştırmak ve daha keyifli bir hale getirmek üzere özel olarak tasarlanan Türk yapımı Giyilebilir Mouse Flying Fingers tüm dünyayla aynı anda Türkiye'de satışa çıktı. Eldivene benzeyen tasarımı ve wireless özelliğiyle Flying Fingers sayesinde artık elinizi sabit bir zeminde tutmaksızın mouse kullanabilirsiniz. Bu yeni nesil mouse ile el hareketleri imleci yönlendiren komutlara dönüşüyor ve parmak uçlarındaki butonlar sayesinde de klikleme yapılıyor. Üzerinde bulunan küçük USB girişiyle şarj olan giyilebilir mouse, tıpkı geleneksel kablosuz mouse'lar gibi wireless USB aygıtıyla bilgisayarınıza bağlanıyor. 10 dakikalık şarjdan sonra cihaz 8 saat aralıksız kullanılabiliyor. Gyroscope teknoloji kullanılarak üretilen mouse'u 20 metreye kadar mesafeden kullanmak mümkün. Teknoloji marketlerde ve firmanın kendi web sitesi olan flyingfingers.co'dan temin edilebilen Flying Fingers KDV dahil 70$ ( 161 TL ) fiyatıyla satın alınabilir.

http://galeri.uludagsozlu...giyilebilir-mouse-728571/
çok iyiymiş ya. ama biraz pahalı.
güzel bir şey ama gereksiz.
"Bunla gta 5 oynanır mı" dedirtmiştir.
counter strike oyunu için paha biçilemez teknoloji.
Giyilebilir denince böyle batman kostümü gibi bir şey düşündüm. Amk benim düşündüğüme bak heriflerin yaptığına bak. Hayal dünyam ne derece kısıtlı lan.

ek: gerçi eldiven Mouse denseydi daha mantıklı dururdu.
(bkz: mağara soğuk muydu kardeş)

10 yıllık haber, ayrıca sokarım öyle türk malına, ismi ingilizce, tamamen türkmüş.
yüzünüzü kaşıyamazsınız, çay içemezsiniz, oğlanı sağa ya da sola yatıramazsınız şeklinde düşünüldüğünde, "nasıl türk yapımı lan bu?" dedirtmiştir.
- oğlum siki düzeltiyordum gitti ateş etti yaa.
firma ürünü satışa çıkardığı zaman facebook üzerinden çekiliş düzenlemişti. kullanılabilirliği konusunda şüphelerim olsa da beni heyecanlandıran mousetur. kinect, oculus rift, flying fingers derken yakında gamer filminde ki gibi oyun oynayabileceğiz.

cs:go oynanış videosu; https://www.youtube.com/watch?v=WNoRjnyuhV0

edit: firma değil pardon. teknovi çekiliş düzenlemiş.