bugün

Nazlı Çelik in yorumunu haklı bulduğum haberdir.

"Söylenecek çok şey var ama burada kelimeler sınırlı , mahkemenin tutuksuz yargılama kararı kamu vicdanına ters görünüyor."

Ya biz olayı ayrıntılı bilmediğimiz için ahkam kesmek kolay ya da bizim hakimler kanunları özüyle uygulamakta başarısız.

Olayın görünen kısmına bakılırsa bir sapığı tekrar halkın içine bıraktığınız için sizi dişlerimi sıkarak tebrik ediyorum.

Verilen cezaların nihai hedefinde suçluyu topluma kazandırmak fikrini çıkartan adamı da bulup toplumdan men etmek istiyorum.
tacize uğrayan türbanlı bacıdır.

türban takan kadın sorun yaşamaz zanneden orospu çocuklarına kapak olsun.
Eskiden başlık çalmak.
lanet olsun abaza hemcinslerime. utanır olduk erkeklikten. siz nasıl adamsınız ulan orospu çocukları. kütahyalıyım ve memleketimde böyle piçleri barınmasından da utanıyorum. üniversite okumaya gelen bayan arkadaşlar da yaşıyorlar bunu. korkuyorlar. yenidoğan mahallesinin alt tarafında yaşıyorum. bu mahalle yoksul kesimin oturduğu gecekondu tarzı evlerin olduğu yerdir. aynı şekilde bir gece ablam eve geldi ve birinin takip ettiğini söyledi koştum yetişemedim. o piçi sokakta görürsem linç edeceğim. kaburgalarını kırana kadar döveceğim ve Sayın savcılar!!! beni 5 yıl hapise sokacaklar. sikerim artık bu adaleti. bizim analarımız bacılarımızın eşlerimizin sokakta yürüyemediği ülkenin adalet sistemini sikerim. en güzel adalet halkın adaletiniz. bürokrasinin de demokrasinin de amına koyarım.
biz insanlar olarak böyle bir durum karşısında el ele verip kararı değiştirmemiz lazım. değişmiyorsa da cezasını bizim vermemiz lazım.
Haberlerde ne çok duymaya alıştık tutuksuz yargılanma haberlerine. adam tacize, hırsızlığa, adam yaralamaya, molotof atmaya karışmış hâlâ tutuksuz yargılama diyorlar.
ekşi sözlük'te hakkında 'seçim öncesi tiyatro' şeklinde yorum yapılan kızcağız.
sizin nasıl bir muhalefet anlayışınız var anlamak istemiyorum, yeter.
tacizciye itina ile dersi verilmiştir.
(bkz: biz öyle duyduk)
(bkz: kıps)
Başı açık bir kadın olsa "hak etmiş" diyecek zırtapozları göremiyoruz. noldu beyler?

Sapık her yerde sapık demek ki...türbanlı, çarşaflı, açık, kapalı fark etmiyor. Boşuna demiyoruz iş kadının açıklığı veya kapalılığında değil, Türk erkeğinin, dolayısıyla, Türk insanının eğitim eksikliğinde.
Okudukları okullarda tonla para verdikleri kitapların gotlerine girmesini temenni ettiğim hakim be savcılarından birinin verdiği kararla tacizcisi serbest kalan kız. Ulan siz o okulu boşuna mi bitiriyosunuz. Ne kadar tacizci,tecavüzcü puşt varsa hepsi dışarda.
şerefsizin serbest bırakıldığı iyi olmuş bence.

zira umarım Kütahya'nın adam gibi adam yiğitleri, olaydan haberdar olmuşlardır.
bi tane orospu çocuğunun şerefsizliğine uğramış, edepli adaplı tertemiz bir kızdır.

bunu salmışlar bide biz mahkemeye nasıl güvenelim?