bugün

şırnak uludere köyünde sınır geçişi sırasında ölen kaçakçılardır.*
öncelikle allah rahmet eylesin. 35 kişinin her birinin ne oldugunu muhakkak allah daha iyi bilir. ben kalkıp ölenler pkklıydı, teröristti, pkkya yardım ve yataklık yapıyorlardı diyemem, dememeliyim, çenemi tutmalıyım.

-hele ki muhalefete 'askerlerimiz şehit düştüğü zaman da sesiniz bu kadar gür çıksın hiç demiyorum.

-taksimde provokasyon yapan sözüm ona yürekleri yanan kürt vatandaşa 'ulan biz şehit verdik diyarbakırı hakkariyi basmadık' demiyorum.

-kaldı ki bu olayın yanlışlıkla oldugu iddia edilirken. senin desteklediğin itler benim askerimi göz göre göre öldürürken biz içimizin acısını sokaklarda dindirmeye çalışmadık ona buna saldırarak. hadi ordan.

-'ölenler masum kaçakçıydı' diyenlere tabutların üzerindeki bez parçasına bir bakın demiyorum.

-doğuda kepenk kapatanlara, isyan çıkartmaya çalışanlara hantepeyi gediktepeyi işaret ediyorum.

-bana kalkıp da 'yav kardeş ölenler masum halk' diyenlere tabutların üstündeki bez parçasını tekrar gösteriyorum.

yakıp yıkmayla olmuyor bu işler, öyle olsaydı askerlerimizin şehit oldugu yerleri haritadan silmiştik.

ama olsun ölenler pkk bayraklı masum(!) kaçakçı nasılsa!

pkk yanlısı insan türk olsun, kürt olsun, ermeni olsun, çerkez olsun bu ülkenin vatandaşı değildir. yallah.
mantık çercevesi dahilinde değerlendirme çabalarımız içerisinde bölge halkının bu katliamdan sonra pkk ile bağlarının perçinleşmeyip gerilemesini beklemek ahmaklık olur. bu olay aklı devlet ile pkk ikilemine gidip gelen çoğu bölge insanın pkk' den yana tutum ortaya koyması için bir neden olarak görülecek tarihsel olarak devletin şiddete dayalı diğer politikaları da zaten bölge halkının örgüte destek verip gönül bağı kurmasının en büyük nedeniydi. şimdi bu son olayla bir başka neden, sebep oluşturulmuş oldu. bu minvalde tutup ta onlardan katilleri olarak gördükleri devleti temsil eden bir simge taşımalarını beklemek ancak ahmaklık içerisinde görülmek istenecek bir şey olur.
gördüğü her yeşil, kırmızı ve sarının
pkk bayrağı olduğunu sanan cahilleri
dumur eden köylülerdir.
bahsedilen bayrakları kuzey ırak bölgesinde pkk kamplarında görmek mümkündür. pkk bir terör örgütü olduğu için bu şeylere bayrak mı denir bez parçası mı denir o sizin kararınız. ben tuvalet kağıdı demeyi tercih ederim. bu tuvalet kağıdı pkknın bayrağı değil diyelim ki araların da bir bağ yok, lakin ülkemin topraklarına kurulmak istenilen sözde kürdistan devletinin bayrağıdır, şimdi ben o şeye götümü bile silemem işte.
hocam abdullah öcalan resimlerini de mi görmüyorsunuz. komik olmayın.
o kadar masum olsalardı kaçakçılık yapmazlar dı kii o bölgede bu kadar rahat dolaşıpda hiç bir pkk lıyla bağlantılı olmamaları imkansız.su testisi su yolunda..
vatan hainleri yemek yediği tasa ihanet...... edenler
ölülerin üzerinde pkk bayrağı olan köylülerdir. olması da normaldir. o bölgenin insanı kendisine devletin değil pkk nın sahip çıktığını düşünüyor ve bu şekilde hareket ediyor. 35 gencecik insan ölmüşken üzerindeki bayrağın ne olduğunu sorgulayanlar insanlıktan nasibini almamış olanlardır. ölümün dili,dini,bayrağı,ırkı olmaz. bunu kavrayabildiğimiz zaman gerçek birer insan olacağız, daha doğrusu olacaksınız. umarım olursunuz.
altından birşey çıkacağı belliydi.
PKK kampından katırla masum masum şeyler taşıyan masum köylülerdir.
"insan" ve "terörist" skalasında ne tarafa daha yakın oldukları tartışılıyor.18 20 yaşlarında gençlerin sıra sıra dizilmiş tabutları...hiç bir ideoloji,amaç bu manzarayı katlanabilir kılmaz hatta ve hatta sevinilebilir bir durum yapamaz.
tsk nın yanlışlıkla hiç bir iş yapmadığının ispatıdır tabutları pkk bayrağına sarılı olacağı için bombalanmışlar meğersem. (bkz: tsk arge tim zaman makinası).
bi bombardımanda, cesetleri taşıyan masum köylülere yapılaydı işte o zaman tadından yenmezdi..
pis kaka faşoların hep yanlış anladığı köylülerdir. hayatlarının baharında, bir kısmı henüz bir tece askeri vuramamış, siftah etmemiş, 3 - 5 kilo uyuşturucu kaçırırken ölen, pkkya vergilerini düzenli veren masum kişilerdir.
apo posterleri ile "halkların kardeşliği" vurgusu yapılmıştır.
biji serok apo denilerek, "hepimiz kardeşiz, terör kötüdür" mesajı vermişlerdir.
http://gundem.milliyet.co....2011/1482705/default.htm
güncel Önemli Başlıklar