Evet arkadaşlar 3 gün kadar önce sözlükte türkiye nin en aptal taraftarı anketi başlığı ile tarafsız bir anket başlattım.

https://www.strawpoll.me/15127180/r

burada kimseyi inciltmek değil amacımız.

sözlükte 88 kişilik bir katılım sağlanan anketimizde 52 oyla en aptal taraftar beşiktaş taraftarı çıktı.

Fenerbahçe ve Galatasaray 12 oyla 2. lik koltuğunu paylaşırken sistem Fenerbahçe taraftarını nedense 2. sıraya koymuş, kendi inisiyatifini kullandı sanırım, ehehehe.

Trabzon 11 oyla 4. ve son olarak bursa 1 oyla 5. oldu.

Beşiktaşlı kardeşlerimin açık ara Türkiye'nin en aptal taraftarı seçilmesini açıkçası beklemiyordum. yani bekliyordum ama bu kadar fark olacağını düşünmemiştim.

sağlıcakla kalın, hoşçakalın...
valla ben yine de bir umut dedim, belki sadece bir kaç kişi öyle düşünüyordur dedim ama yanılmışım.
Timsah yürüyüşü yapıp başkasının şampiyonluğunu kutlayanlar olduğu sürece, 100 küsur yıllık takımı fetö gibi soysuzların kuklası haline getirenler olduğu sürece bizim "anketlerde" aptal çıkmamız normal.

Katılım için teşekkürler...
sizleri bu güzide anketimiz ile bilgilendirmek istiyorum.
tarafsız yaklaşmak istiyorum. beşiktaşlı değilim dipnot ile gireyim.
adamlara aptal diyorsunuz 3 yıldır ligi egale etmiş bir futbol oynuyorlar. en az avrupa da iki sezondur son 16 görüyorlar. süper ligin en başarılı ve yüksek maliyetli transferini yaptılar. taraftarı aptal mı bilmem ama, klüp olarak güzel gittikleri kesin.