bugün

evet efendim...

içim öyle bi buruk ki. geçmişe döndüm sanki böyle mahallemize mısırcı gelmiş tüm arkadaşlarım para istemiş annesinden ben çok fakir olduğumuz için ta o yaşta düşünceli davranarak çöp konteynerleri arkasında ağlamış hissindeyim. eskiden çok garibandık biz. 2002 yılına kadar kıtkanaat geçinirdik. hey gidi günler nerden nereye şimdi babamın holdingi var benim jipler, polonezköyde arsalar evde de goldin besledik geçen sene, çok kokunca annem gönderdi evden bi eve iki köpek fazla diye. galiba bana da laf dokundurdu orda ama anne işte sonuçta. anan orospu olsa sırtında keraneye taşıcaksın demişler.

yani bugün o tanık olmamla beraber benim dinlerimi diken diken eden o vahim olayı anlatacağım sizlere arkadaşlar. bugün kendime izin verdim yine. sokağa çıkacak cam silen çocuklara bahşiş verecek, arabamı sonax'a götürecek ve yollarda ahlaki öğeleri kontrol edecektim. sabah uyandım rüyamda tayyip erdoğan'ı görmüş gibi mutlu kalkmıştım. yatalak valideciğimin hazırladığı kahvaltının kokusu ta içime işliyordu. domatesler, reçeller, ak parti sucukları, kızarmış milupalı ekmekler ve daha ecevit kuşu sütü eksikti vallahi.

hemen oturdum yumuldum kahvaltıya, götürdüm mideye löp löp. sonra tüm heybetim ve kaslılık oranımla sokağa çıkıp gençlere selam kanks deyip selam vererek havaya doğru sert polat alemdar bakışı atıp bmw x6 ıma atladım ve acem kızını açıp dinlemeye başladım. silahım torpidada ve gayet delikanlıymış imajı veriyordum çevreye. kgs doldurmak için benzinliğe uğradım ve artık 5 lira bile doldurabiliyormmuşuz shellde onu öğrendim. neyse gittim depoyu fulledim indirim gelmiş 3.85 e düşmüş vpower diesel bi de katkı kodurttum zımba gibi oh yes.

hülasa, depoyu doldurup yakin dostum manevi aşkım pideci rahmet abinin yanına uğrayacaktım ki dur ulan şurdan bi sigara alıyım dedim ve tekelin önüne çektim. tam arabadan iniyordum ki az ilerde tüm türbanlılığıyla ilerleyen gariban suratlı bir teyze gördüm. yoldan geçmeye çalışıyordu gariban teyzecik. elinde asasıyla sani hz rabia gibiydi. hemen yardıma gidiyim dedim ama bir anda hışımla gelen sarı mini cooperlı, radar gibi gözlerim mobese gibi olan boynum sayesinde sarışın olduğunu ve minili baldırı çıplak olan sürtük bir bayan gördüm.

araç durmadı kaçmaya devam etti. hemen ekipler amiri kankalarımdan birine telefon açıp arabayı ilk ışıklarda durdurttum ve hemen teyzeciğimin yanına koştum. kafası kanıyordu, ağlıyordu bir yandan da bayılacak gibi oluyordu. hemen ceketimi çıkarıp başının altına yastık ettim ve gözlerimden ve gözlerinden yaşlar süzülüyordu.

-hbbia: teyze kalk öldün mü ölmedin galiba nefes alıyon.
+ıhh, ıhh tayyip büyüüük.. torunlarım, onlar sana emanet..
-teyze ölme teyzeciğim ölme...
+ıhhııhhh, ahhhh, ohhh..
-teyzeciğim iyileşeceksin kalk, ne diyosun bidaha hadi topla gücünü söyle anlamadım ne diyon la?
+son duamı ettim evlat, torunlarım sana emanet. allah senin gibi ak partilileri bağışlasın eşhedülailaheillallahahaha..
-olamaazz deyip bi anda tutamadım kendimi hüngür hüngür ağlamaya başladım. ölüyordu teyze ya da şoktan geberecek gibi oldu da bayılmıştı.

o esnada sarışın kızı polisler kollarına kelepçe takarak yanıma getirmişlerdi. kimliğini çıkarıp polis arkadaşların gbt sinden sorguladığımda izmirli olduğunu, tipine bakınca da patlak olduğunu öğrendim. bir de babasının ismini vermek istemediğim bir bölükte albay olduğunu öğrendim. işte dindarlığın, dürüstlüğün, ak partililiğin bedeli buydu.

bir din mazlumu daha vermiştik bu kahpe düzene. tutamadım kendimi ambulans bir yandan polisler bir yandan sirenler çalarak olay yerine çoktan intikal etmişlerdi. teyzeyi gördüm, arabanın aynasından kendime baktım, kaltağa baktım. çıkartıp ağzına veresim ve kendine getiresim vardı tesbihimle ama yapmadım. şahit yazmasınlar diye hemen uzaklaştım ve arabama bindim. dikiz aynasından baktığımda teyzeyi gördüm..

sarılmış türbanına uzanmış yatıyor,
dindarlık uğruna ya rab ne teyzeler ölüyor...

işte ak parti düşmanlarının her yerde oluşu böylece bir kez daha ve yeniden kanıtlanmış oldu. işte laiklik işte dindarlık. hangimizden yanasınız hangimizden ulan!

allah ım bunların böyle bi belasını ver ki öyle böyle olmasın ama ya rabbiiii.
kaltak bayan.
her an gerçekleşebilecek gibi duran hikaye.
hikayedir.

lakin bunun gerçek olan farklı bir versiyonu da vardır;
(bkz: başbakan ın oğlu nun adam öldürmesi)
(bkz: sevim tanürek)
biri şunu siksin bari.
miadını doldurmuş zavallı troll'ün ilgi çekmek için son bi gayret götünden uydurduğu albay kızıdır. neyse verin eksisini çocuğa, sözlüğe daha fazla sıçmasın.
askeri vesayet yanlısı postal sevicidir ayrıca.