bugün

matematik dersi için geldiği sınıfta günaydın dedikten hemen sonra ossuran bir de bunu koklayan kişidir. bu tanımdı gerisini anlatayım orta sondan beri içimde uktedir.
bir kere bu hadisenin akabinde öğretmen masasının hemen önünde ki sırada oturmanın harbiden de boktan bir hadisede olduğunu öğrendim, ders çıkardım, yanımdaki de çıkardı. herif matematik derslerine geliyor ve müdür. varın siz anlayın nasıl boktan bir hadise olduğunu. zaten sene boyunca kuruduğu otorite ve yaptığı iğrençlikler sayesinde yeteri kadar kendisinden nefret etmiş olsam da ki hemen örneği de pazantez içinde vereyim, ("çocuklar yazın tarif. hatta t'yi atın baştaki t'yi sonuna da arif yazın. hah. ne oldu arif susam. hahaha") bu hareketi beni benden almış bir cemil ipekçi, bir fatih ürek yapmıştır. artık karısı öğlen yemeğinde kapuskamı yapmış, dibla mı onu bilemem fakat herif yoklama bile almadan bir koyuverdi o anda kaybetmişim kendimi öperek uyandırdılar. öpen yanımdaki idi, iğrençti, lan o ne biçim dudak? neyse her şey bu kadar. yakın buldum paylaştım. * * *

edit: bu kadar cabuk eksi oy verilmez ki kardeşim. bari beş dakika bekle bir oku bir anla. demi ya?
sınıfta yere balgam atan öğrenciden farkı yoktur.

bu arada (bkz: yunanlıların sınıfta osuran öğretmeni sahiplenmesi)
aynı zamanda ilk önce bi şey kokuyor, diyen kişidir.
tepkisi;
*pırrrtt!!!
"napıyorsun ali? ne ayıp şey yavrum. sana annen baban bişey öğretmiyomu evladım?" şeklinde olabilir.
efsaneler arasına adını yazdıracaktır.
hoca osurduğu için tüm sınıf sıçıyodur...
'neye gülüyosun yavrum bize de osurda biz de gülelim' diyerek işin içinden sıyrılabilir.
öğrencilerin ağzına sıçmayı görev edinen nadir öğretmenlerdense osurduktan sonra;
-: işte sizin gibi sınıfın içine sıçmam bile ben ancak osururum böyle. hergele herifler, haytalar. baba parası yiyen hayvanlar sizi.
demesi muhtemel öğretmendir. bölgesini işaretlemektedir. ona göre oradaki esas otorite odur. ona yamuk olmaz. bölgesini sahiplenir, laf ettirmez.
dershanedeyiz ve ders coğrafya neyse girdi hoca sınıfa böyle girerken canı sıkkın tarzı girdi aslında o an anlamıştım içinde bir kötülük olduğunu. bu pislik testleri dağıttı geçti camın kenarına o gün de aksi gibi en önde oturuyorum, bu pislik şahsiyet bir saldı pir saldı. (bkz: biraz sessizdi ama koktu) zaten salağın tipte hayır yok stajyer kısa boylu kara bir şey. şeytan görsün yüzünü.
saygınlığını makatında bırakmış, diploması duvara kendini tavana asmış öğretmendir!!!