bugün

bugün, acı bir şekilde yaşadığım durum malesef ki..
hayatımın, belki de öğrencilik tarihimin en önemli sınavı vardı dün.. bundan yaklaşık 16 saat falan önce...
2 haftadır hazırlanıyor, çatır çutur soru çözüyordum..
mühendislik öğrencileri bilir, mukavemet değerli bir derstir bizim için...
sınava girdik, ilk yarım saat hiç bir şey yoktu aslında, gayet iyi gidiyordu...
fakat sonra, bi anda kasvet gelmeye başladı, yoğun bir baskı, bunalıyor, terliyor ve malesef eski sevgilimi düşünüyordum.. kitlenmiştim.. bana yaptığı kahbelikler tek tek gözümün önünden geçiyordu ve hayatımın en önemli sınavı olarak nitelendirdiğim sınavda yapıyordum bunu..
gerçekten çok sıkıntılı bir durum.. insan kitleniyor, işlem yapamıyor, düşünemiyor.
en basit soru olarak nitelendirilen gerilme ve kayma sorularını bile kaçırdım bu sebepten mütevelli...
15 bile alamayacağım belki de.. sebep de o karaktersiz karı.
hayır kendime kızıyorum, nasıl olur da yaptığı onca kahbeliğe rağmen hâla onu düşünebiliyorum.
hem de geleceğim adına girdiğim en önemli sınavda..
gerçekten çok karaktersiz bi adamım.. umarım bu duruma hiç bir insanoğlu düşmez amk.

velev ki, yapmayın arkadaşlar.. düşünmeyin... gelmesin aklınıza.
kalmayın amınakodum sınavlarından, vizelerinden... (kaldı.. )
En ağır küfürler bile az gelir.
tam odaklanıcak yerde tam döktürücek an çıkar gelir önüne.bugun benim de yaşadıgımdı fakat eski değil de yeni *
aldırmadan sınava devam edilir.
neden 0 aldım ben deme sebebidir.
o okul bitmez kaldığınızın resmidir ve siz bitirmeden önce bitirdiyse tembelliğinizi önünüze getirir .
sınava çalışmamanın mazeretidir. soruları bilmezsen böyle olur. duaları bilmeden gösteriş için namaza gidersende aynı durumla karşılaşırsın.
hele bir de üniversite sınavında geldiyse welcome to next year!