bugün

https://www.youtube.com/watch?v=p9luEnpWpCo

bu şarkısını çok beğendiğim şarkıcı sanatçı. Bence her şarkısının farklı bir hissi var bu çok farklı bir hisse sahip bir parça. (bkz: helal sıla)
sözlerini galiba o yazdı*
arkadaşlar arasında filmine telefondan söylediği şarkı ile katılan şarkıcı sanatçı.
her hali güzel.

görsel
özellikle dövmelerini beğendiğim hatun kişisi.
başarısını geniş omuzlarına borçluymuş.
'GONLUMUN EFENDISI'NIN DE SOZLERI KENDINE AITTIR AMMA GEL GOR KI SARKIYI EBRU PATLATMISTIR.. *
Sıla denilince akla Sıla Gençoğlu gelir. Yani türkiyenin kadın sanatçısının bir numarasıdır. Gerek yüz güzelleği gerek sesi gerekse mimiklerine hayran olduğum kadının ismidir. Son albümünü kesinlikle tavsiye ederim. Satın alınıp demo şarkıları dinlenmelidir. Memnun olacağınızın garantisini veriyorum.
gör ki her görüdüğümde aşık oluyorum kendisine...

anlayamazsınız....
popçu olanı oldukça seksidir.
biseksüeldir , sesiyle fiziğyle oldukça hoş bir bayandır.
Hileli birşeyler yaptığını düşündüğüm kadındır. Her şarkısı iyi ve tuttu ve eski şarkılarını bugüne taşıyabildi, üstüne çok güzel. Var kesinlikle bir hile.
ilgi alanına girmediğim sürece sadece şarkılarını dinleyeceğim hatun kişilik.
Klip çekmesin.
Sezenin veliahdi.
Türkiye'nin genç güzel tek sanatçısı. Sesi adamın içine işler.
omuzları çok geniş olan (bkz: irem derici) ye acayip benzeyen şarkıcı.
delikanlı kadınlar vardır ya onlardandır.
gece gece uplanmaması gereken kadındır. yapmayın beyler.*
Lezbiyen diyolaaa. Kaynak ben. inanmayın kıskançlığımdan dedim.
duruşu ağır hoş kadındır. yerine göre giyinmesini çok iyi bilir, götünü başını açmadan da güzel olan hatunlar varya, ha işte bu abla onlardan.
delikanlı kadın. çoğu şarkı sözünü kendi yazıyor, yani aynı zamanda söz yazarı.
gereksiz depresyonlara giren ve karsi cins icin depresyona girmis sefillerin pesinde kostugu bir canli.
belki de ülkemizin en güzel kadını. top 2 var bizim memlekette. sıla 1, gül gölge 2, ayşe hatun önal 3.
omuz olarak doğmuş , diğer uzuvları sonradan çıkmıştır.
Türkiye'nin en iyi kadın sesi dersek birsen tezer'e , jehan barbur'a, sezen aksu'ya, Sertab Erener'e ayıp olur, ancak bu saydıklarim ile beraber ilk beşe girebilir belki.
ülkenin dinleyici kitlesini iyi analiz etmiş olan sıradan şarkıcı . '' efkarlı '' ayağına , '' tam içilecek şarkı '' ayağına , '' depresyon '' ayağına ortaya ne bok dökerse döksün dinleneceğini biliyor . bunun yaptığı müziği beğenecek olsam intihar ederdim .