bugün

efendim tenisin gerçekten bir futbola basketbola voleybola ve daha birçok spora göre sıkıcı olması durumudur. çıt yok ses seda yok sporcuların topa vururken çıkardığı sesler var, iki tane uyuz spikerin konuşması var başka bi bok yok. nasıl izlenir kardeşim bu sıkıcı spor anlamıyorum. böyle bir sektörde milyon dolarlar kazanan sporcular görmek hayret uyandırıcı.
O ne ya öyle top gidip geliyor arada sadece ne zevk aldıklarını hala çözebilmiş değilim.

edit:marjinal olma çabasındaki mal yazar, umarım bu satırları da okuyorsundur.bu entryi eksilemen benim açımdan hiçbir sikimi değiştirmeyecek.
bu gruba golfü de ekleyebiliriz.

hapı yuttuk temalı edit: eyvah, tenis ve golfe laf ettik, zaten arabesk de dinliyoruz, aman fazıl say duymasın.
yanlış bir önermedir.

ortalama yirmi saniyede bir skor olan, her sayıdan sonra futboldaki frikiğe benzer servis kullanılan, içinde ace diye bir kavram barındıran spordur. insanların sessiz olması sadece oynayanların konsantrasyonunu bozmamak istemesi ile alakalıdır. her maç en az on, on beş tane highlight play olan bir spordur. sıfır sıfır bitme ihtimali yoktur. uzadıkça heyecanı artar. hepsini geçtim şöyle bir şey vardır;

(bkz: maria sharapova)
(bkz: anna kournikova)
helal olsun dedirtecek bir yargıdır. Ne de olsa ''zevk meselesi'' başka söze ne hacet.